• Narty Salomon S Max W 4

Salomon S MAX W 4C model 2020 z wiązaniami Salomon Lithum 10


Model S/MAX W 4C - to idealne narty dla miłośniczek jazdy po przygotowanych trasach, umożliwiające szybką naukę wykonywania idealnych skrętów. Te ułatwiające manewrowanie narty gwarantują szybkie i precyzyjne wykonywanie skrętów już od pierwszego dnia na stoku.

Narty głównie dla początkujących i pragnących doskonalić umiejętności miłośniczek zabawy na śniegu.

Trzymanie krawędzi

Zastosowanie płyty Edge Amplifier pozwala przenosić 100% energii na krawędź, gwarantując doskonałe trzymanie krawędzi.

Precyzja

Nowoczesny kształt i krótki dziób wydłużają powierzchnię styku krawędzi z podłożem, dzięki czemu zyskujesz większą kontrolę podczas krawędziowania na wyznaczonych trasach.

Profil Carve Rocker ułatwia wchodzenie w zakręty i zapewnia dobrą przyczepność..Konstrukcja z częściową ścianką boczną zapewnia lepsze trzymanie krawędzi i zwrotność. Pojedyncza warstwa włókien wzmacnia strukturę nart i sprawia, że są bardziej wytrzymałe.

Taka konstrukcja charakteryzuje się lekkością, wysoką tolerancją na błędy i większą zwrotnością. Rdzeń z materiału kompozytowego gwarantuje lekkość i zwrotność nart.

Taliowanie i promień skrętu:114/70/96 mm     R: 11,0m  dla dł: 140cm

Wiązania Atomic Lithium 10

Najlżejsze i najwygodniejsze wiązania Atomic. Wpinanie jest banalnie łatwe wystarczy postawić nogę we właściwym miejscu, także regulacja jest niesamowicie prosta i nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi

SKALA 3 -10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym bezproblemowe ustawienie do każdego buta.
Narty Salomon S Max W 4

  • Kod produktu: Narty Salomon S Max W 4
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.450,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje