Volkl  Racetiger  RC UVO wersja Black model 2020 z wiazaniami Marker v.Motion 12.0 Grip Walk

Doskonałe narty na trasę, przeznaczone do jazdy średnimi i dłuższymi skrętami. Narty o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż GS Speedwall

Nowo zaprojektowany Racetiger RC z rockerem pozwala na bardzo sportowe długie skręty zapewniając duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji 3D.Glass Powered by Steel oraz nowych bocznych elementów z dopasowaną geometrią dziobu i piętki, zwieńczonych UVO 3D. UVO powoduje znaczne tłumienie drgań narty. Konstrukcja 3D.Glass zawiera warstwy z włókna szklanego biegnące trójwymiarowo nad nartą zamiast zwykłych tylko poziomych pasów. Pozwala to na większy pop i bardziej zwinną zmianę krawędzi i przyczepność. Wiązanie vMotion3 z opcją GripWalk zapewnia przeniesienie całej mocy z buta na nartę.

Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.

Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Opis techniczny:

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

Technologie

UVO 3D , 3D Glass

Powered by Steel

Taliowanie :119-71-100mm R- 16,6m dla 175cm

Narty z wiązaniami MARKER vMOTION 12,0 GRIP WALK skala 4-12 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.Narty Volkl Racetiger RC UVO Black 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger RC UVO Black 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.699,00 zł


Dostępne opcje