Rossignol  Hero  Master M 21  model 2020 z wiązaniami Look SPX 12

W opracowanym z myślą o pasjonatach jazdy wyczynowej i zaciętej sportowej rywalizacji nowym modelu HERO MASTER Race wykorzystano innowacyjną technologię przetestowaną przez zawodników Pucharu Świata. Profesjonalna, wyczynowa konstrukcja w połączeniu z technologią Prop Tech zapewnia optymalny poziom precyzji, wyważenia i przenoszenia mocy. Dzięki odpowiedniemu dostosowaniu sztywności poprzecznej technologia Prop Tech gwarantuje lepszy kontakt krawędzi z podłożem, bardziej precyzyjną kontrolę i możliwość szybszej, bardziej agresywnej jazdy.

Narty Hero Master to znakomite narty gigantowe klasy master. Nowatorska konstrukcja.

PROP TECH to zwiększenie elastyczności poprzecznej dziobu, po to aby narty łatwiej wchodziły i płynnie prowadziły skręt, z zachowaniem kontroli oraz ciągłego i precyzyjnego kontaktu krawędź - śnieg.

POWER TURN TIP ROCKER powoduje, ze inicjowanie skrętu jest nie tylko łatwiejsze ale i szybsze. Dzięki temu zawodnik dużo łatwiej utrzymuje zadany tor jazdy i jest on zbliżony do idealnego.

CASCADE powodują, że narty są bardzo dynamiczne, stabilne i świetnie trzymają, mimo typowego wyczynowego charakteru bardzo przyjazne. Nowa platforma R21 pozwala na swobodną pracę narty, jej naturalne ugięcie. Przeznaczenie: 100 % racing / wyczyn.

TITANAL

Dodatkowe tytanowe wzmocnienie drewnianego rdzenia, które gwarantuje optymalny flex poprzeczny i absorbowanie wszelkich drgań.

Narty z wiązaniami  z wiązaniami Look SPX 12 Zakres regulacji Din wynosi 3,5 – 12

Wiązania montowane na sztywno śrubami do specjalnej płyty R21 WC  - odpowiednie rozstawienie otworów w płycie zapewnia możliwość dostosowania do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :113-71-96mm  R-21m dla 185cm

Narty praktycznie w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz dobrym technicznym. Normalne  ślady użytkowania -  drobne rysy i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie średniej grubości - około 1,0 -1,2 mm grubości należy mieć na uwadze ,że w tym modelu krawędzie są wykonane z specjalnie utwardzonego stopu stąd są nieco mniejszej grubości niż w pozostałych modelach nart.Ślizgi w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowaniaNarty Rossignol Hero Master M 21 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol Hero Master M 21 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje