Rossignol Hero Multi Event Jr z wiązaniami Look 7,0


Narty dla początkujących zawodników oraz młodzieży o zacięciu sportowym, które mogą być używane w każdych warunkach. Wyróżniają się konstrukcją ROSSITOP Cap, dzięki której są bardziej sprężyste i wytrzymałe. Model ugruntowuje technikę i stanowi..

Każda długość nart ma odpowiednio dobraną twardość, tak aby dopasować się do wzrostu. Narta jest specjalnie skonstruowana, aby ułatwić początkującym narciarzom zdobywanie umiejętności.

Konstrukcja Power Turn Rocker sprawia że narty nie wymykają się z pod kontroli i zwinnie inicjują skręty, co z kolei przekłada się na szybsza naukę jazdy na krawędzi.

Opis techniczny:

* Konstrukcja CAP;

* Rdzeń: Composite Core Fiberglass;

Narty z wiązaniami Look 7,0 ,skala 2-7 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie  rozmiaru buta w zakresie 261-327 mm długości skorupy buta.

Taliowanie :107-67-94mm   R-10m dla 130cm

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na  plus dobry. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie dość grube i równe - 1,6-1,7 mm grubości więc 10-15%  zużycia technicznego, fabryczna grubość około 2mm. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień .W skali do 10 - narty oceniam na 7,5- 8,0 !!Narty Rossignol Hero Multi Event Jr

  • Kod produktu: Narty Rossignol Hero Multi Event Jr
  • Dostępność: Na stanie
  • 800,00 zł
  • 369,00 zł


Dostępne opcje