Narty Rossignol Pursuit 800 Ti Cam model 2019
Wiązanie Look SPX 12 Connect

Narty Rossignol Pursuit 800 TI CAM-SPX 12  2019  z niespotykanymi właściwościami jezdnymi są gwarancją wydajności, która podnosi poziom adrenaliny we krwi oraz precyzji nawet dla tych najbardziej technicznie zorientowanych narciarzy.

Posiadają technologię Prop Tech, która optymalizuje precyzję, balans oraz przeniesienie energii. Dodatkowo technologia Prop Tech wspomaga sztywność skrętną narty dla jeszcze lepszego trzymania krawędzi, bardziej precyzyjnej kontroli oraz szybszej, bardziej agresywnej jazdy na prostych.

Natomiast nowa technologia Carbon Alloy Matrix jest gwarancją stabilności narty podczas skrętu. Szerokość 73 mm umożliwia szybką zmianę krawędzi a warstwa z materiału Titanal dodaje nartom mocy, stabilności i płynną jazdę podczas skrętów na twardych, szybkich stokach.

Taliowanie: 127-73-109mm    R - 15,0m  dla 177cm

Narty z wiązaniami  Look SPX 12 Konect w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

CARBON ALLOY MATRIX: nowe włókno, które zapoczątkowało nową erę materiałów o wysokiej wydajności. Jest to połączenie niezwykle lekkiej konstrukcji z wysokimi właściwościami mechanicznymi, dzięki czemu wydajność nart jest lepsza w całej rozciągłości, zarówno jeśli chodzi o przyczepność i wszechstronność, precyzję, stabilność i zwrotność. Carbon Alloy Matrix jest wynikiem połączenia włókna węglowego i włókna bazaltowego. Carbon zapewnia moc, lekkość i transfer energii, natomiast Bazalt daje właściwości amortyzujące i stabilizujące.

OVERSIZE SIDECUT: łączy mocne taliowanie nart carvingowych ze współczesną szerokością narty pod butem. Szerokie dzioby i piętki zapewniają skuteczną przyczepność, precyzje oraz kontrolę.

POWER TURN ROCKER: narta camberowa – wygięta w łuk na ponad 90% długości co daje moc, doskonałe czucie śniegu i dobra przyczepność podczas jazdy na przygotowanym stoku. Pozostałe 10% dziób narty wyposażony w rocker, dla łatwiejszej inicjacji skrętów oraz kontroli.

PROPELLER TECHNOLOGY: w nowej kolekcji Pursuit technologia ta została zredefiniowana i ulepszona. Narty wyposażone w ten system – owoc działu Racing – są intuicyjne i oferują doskonałą przyczepność oraz precyzję. Główna struktura narty została przecięta dla uwolnienia sztywności poprzecznej nart. Design cięcia w nowej kolekcji Pursuit łączy wzmocnienie przełożenia mocy z poprawą osiągów, dla jeszcze większej przyjemności z jazdy.

SIDEWALL

TITANAL CONSTRUCTION: Materiał stworzony z myślą o konstrukcji nart eksperckich, jak i każdych innych, o różnym stopniu zaawansowania. Wykonany jest z aluminium, z dodatkiem tytanu. Gwarantuje to optymalną sztywność sprzętu, jak i niezwykłą wytrzymałość. Dzięki temu uzyskiwane są mistrzowskie osiągi, precyzja, łatwość sterowania i dynamika, jednocześnie wymagając od narciarza nieco znajomości techniki.

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe  ok. 1,6-1,7 mm grubości, a więc praktycznie nie wielkie zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart na 8,0 - 8,5 !!

Więcej na:zdjęcia nart rossignol pursuit 800 ti cam 177 cm
Narty Rossignol Pursuit 800 Ti Cam 2019

  • Kod produktu: Narty Rossignol Pursuit 800 Ti Cam 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje