Rossignol React R6 Compact  model 2020
z wiązaniami Look Express 11,0 GW


Nowość sezonu 2019/2020 ! Narty ROSSIGNOL REACT są zaprojektowane dla mężczyzn o bardzo dobrych umiejętnościach narciarskich i chcących posiadać niepowtarzalny sprzęt. Nadają się głównie do jazdy po przygotowanych trasach, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w rozmaitych warunkach, nawet ekstremalnych. Ta narta naszpikowana technologiami, gwarantuje zarówno perfekcyjne trzymanie, świetnie prowadzenie na stokach. Dzięki technologii LCT zapewni nartom perfekcyjną i wręcz gładką stabilność oraz dynamiczną kontrolę linii zjazdu. Ponadto charakteryzują się niesamowicie ciekawym designem.


Nowa technologia Flex Tip pozwoli na łatwe przyspieszenie przy wchodzeniu/wychodzeniu ze skrętu. Konstrukcja Full SideWall jest wzmocniona karbonem, zapewni dobre trzymanie na krawędziach. Szybkie wyjście/wejście w skręt: Technologia Flex Tip rozszerzy zaangażowanie piętki i dzioba podczas skrętów.

Precyzja na twardym śniegu: Profil rockera On Trail zbalansuje początkową fazę skrętu dostarczają mocy oraz trzymania na krawędzi.

Maksymalna kontrola krawędzi: Prostokątne boczne ścianki (Rectangular SideWall) zapewni przyczepność, precyzje oraz moc.

Moc Carvingu: Nad wymiarowe taliowanie (Oversized Sidecut) zapewni wspaniałe osiągi.

LCT  to ewolucja innowacji stosowanych w Pucharze Świata. Zintegrowana z rdzeniem na całej długości narty,głowna szyna eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjna stabilność i dynamiczna kontrole linii skrętu

Opia techniczny:

Waga: 3,4 kg/para

Taliowanie: 126/74/110 mm

Promień skrętu: 13 m dla długości 163

Rdzeń: Poplar Wood Core

LCT - Carbon

Rectanagular Sidewall

Flex Tip

Wiązania LOOK EXPRESS 11,0 GRIP WALK

Zakres wypięcia 3-11 DIN .
 
Narty Rossignol React R6 Compact 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol React R6 Compact 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.999,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje