Rossignol  React  R8 HP model 2020 z wiązaniami Look NX 12 Konect

NOWOŚĆ !! 2020  REACT R8 są zaprojektowane dla mężczyzn o bardzo dobrych umiejętnościach narciarskich i chcących posiadać niepowtarzalny sprzęt. Nadają się głównie do jazdy po przygotowanych trasach, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w rozmaitych warunkach, nawet ekstremalnych. Ta narta naszpikowana technologiami, gwarantuje zarówno perfekcyjne trzymanie, świetnie prowadzenie na stokach. Dzięki technologii LCT zapewni nartom perfekcyjną i wręcz gładką stabilność oraz dynamiczną kontrolę linii zjazdu.

Technologie:

CARBON ALLOY MATRIX - sprytna mieszanka włókien węglowych i bazaltu. Włókna węglowe zapewniają wytrzymałość,lekkość i moc.Bazalt dodaje amortyzację i stabilizację.

FLEX TIP sprawia, że narty, od dziobów po piętki mają odpowiednią sztywność, świetnie inicjują skręty i lekko wychodzą z łuków. Narty dobrze przewodzą siły i dostarczają z jazdy ogromnej frajdy

Technologia LCT została opracowana z myślą o wyścigach. Centralna szyna zintegrowana na całej długości narty eliminuje pewne przeciwdziałanie zgięcia nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę.

OVERSIZED SIDECUT - kombinacja szerokiego carvingowego taliowania z większą szerokością pod butem - daje mocne trzymanie, łatwiejszą inicjację skrętów, chwyt i moc na całej długości narty, szybsze odblokowanie krawędzi konstrukcja sidewall wzmocniona titanalową wstawką

System konect - wiązania są kompatybilne także z podeszwami do chodzenia. Narty z wiązaniami Look NX 12 Konect skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :126-74-110mm   R- 13,0m dla 163cm

Narty praktycznie w bardzo dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Nie wielkie ślady użytkowania -  drobne ryski i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Rossignol React R8 NX12 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol React R8 NX12 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 0,00 zł
  • 1.399,00 zł


Dostępne opcje