• Narty Rossignol React R8  NX 12 2020

Rossignol  React R8 HP model 2020 z wiązaniami Look NX12 Konnect

NOWOŚĆ 2020 REACT R8 są zaprojektowane dla mężczyzn o bardzo dobrych umiejętnościach narciarskich i chcących posiadać niepowtarzalny sprzęt. Nadają się głównie do jazdy po przygotowanych trasach, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w rozmaitych warunkach, nawet ekstremalnych. Ta narta naszpikowana technologiami, gwarantuje zarówno perfekcyjne trzymanie, świetnie prowadzenie na stokach. Dzięki technologii LCT zapewni nartom perfekcyjną i wręcz gładką stabilność oraz dynamiczną kontrolę linii zjazdu.

Opis techniczny:

CARBON ALLOY MATRIX - sprytna mieszanka włókien węglowych i bazaltu. Włókna węglowe zapewniają wytrzymałość,lekkość i moc.Bazalt dodaje amortyzację i stabilizację.

FLEX TIP sprawia, że narty, od dziobów po piętki mają odpowiednią sztywność, świetnie inicjują skręty i lekko wychodzą z łuków. Narty dobrze przewodzą siły i dostarczają z jazdy ogromnej frajdy

Technologia LCT została opracowana z myślą o wyścigach. Centralna szyna zintegrowana na całej długości narty eliminuje pewne przeciwdziałanie zgięcia nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę.

OVERSIZED SIDECUT - kombinacja szerokiego carvingowego taliowania z większą szerokością pod butem - daje mocne trzymanie, łatwiejszą inicjację skrętów, chwyt i moc na całej długości narty, szybsze odblokowanie krawędzi konstrukcja sidewall wzmocniona titanalową wstawką.

System Konect - wiązania są kompatybilne także z podeszwami do chodzenia

Narty z wiązaniami Look NX 12 Konect skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :126-74-110mm   R- 14,0m dla 170cm

Narty praktycznie w bardzo dobrym stanie technicznym  i wizualnym.Niewielkie ślady użytkowania -  drobne ryski i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9 !! Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Rossignol React R8 NX 12 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol React R8 NX 12 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.400,00 zł
  • 899,00 zł


Dostępne opcje