Rossignol  Experience 84 AI model 2020 z wiązaniami Look SPX 12 Konnect

Narty Rossignol Experience 84 AI to nowa, zmodyfikowana konstrukcja nart, w której zastosowano CARBON ALLOY MATRIX, czyli siatkę z włókna węglowego plecioną z włóknami basaltu. Dzięki niej mamy lekką, mocna strukturę z duża zdolnoscią pochłaniania wibracji.

Narty mają umożliwiać doświadczanie kolejnych udanych dni na stoku bez względu na warunki śniegowe. To perfekcyjne narty all-mountain, które idealnie zachowują się w skręcie carvingowym i nie odpuszczają w terenie.

Narty Rossignol Experience 84 AI adresowane są do zaawansowanych, wymagających narciarzy oraz szybko jeźdżących amatorów, w każdym terenie. Uniwersalnośc tych nart sprowadza się, do znakomitego trzymania na stromym, twardym lodzie, ale też znakomicie sprawdzają się w sniegach świerzych, w terenie zmuldzonym, wiosennym i puchu dzięki swojej szerokości.

Drewniany rdzeń, wzmocniony CARBON ALLOY MATRIX, rocker w przedniej i tylnej części na odcinku 30 %, lekki dziób AIR TIP, stąd mała inercja i bezwładność. świetne jako jedne narty dla dobrze i bardzo jeżdżącego zapaleńca.

Przeznaczenie 40 % teren, 60 % trasa

Narty z wiązaniami LOOK SPX 12 KONNECT skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 126-84-116mm   R- 13,0m dla 168cm

Opis techniczny:

- Air Tip VAS: technologia zmniejszająca ciężar dziobów nart, pozwalająca absorbować początkowe drgania, zapewniając pełną kontrolę i kontakt ze śniegiem.

- LCT: inspirowana technologią DLC, używaną przez zawodników Pucharu Świata, szyna centralnie zintegrowana na całej długości narty, zapewniająca perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę skrętu.

- HD Core Opracowany w fabryce Rossignol HD Carbon Core to nowa w pełni weęowa konstrukcja, rownoważąca moc,stabilność i przenoszenie energii z naszej nowej technologii Line Control z lekka zwinnością na mieszane warunki śniegowe i zmieniający się teren.

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,0  Na  narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Rossignol Experience 84 AI 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol Experience 84 AI 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.200,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje