Narty Atomic Redster SL FIS  z wiązaniami Atomic X12

Zmodernizowany model Atomic Redster FIS SL przeznaczony dla sportowo jeżdżących juniorów . Rasowe narty wyczynowe z nowym, ultra wytrzymałym i niezwykle szybkim ślizgiem „Crystal Race Base”, na którym mknął po swoje pucharowe zwycięstwa Marcel Hirscher. Konstrukcja Cap Sandwich z rdzeniem Woodcore najwyższej jakości i wkładkami z tytanu zapewnia modelowi Redster FIS SL harmonijny flex, bezstratny przekaz sił i świetne trzymanie krawędzi. Rozmiar talii i długość nart ułatwiają zakrawędziowanie i zwiększają skrętność, co przekłada się na błyskawiczne przejścia ze skrętu w skręt na trasie slalomu. Ponadto narty wzmocniono specjalną powłoką umieszczoną pod wiązaniami, co zapobiega mechanicznemu ścieraniu ich powierzchni. Redster FIS SL to najlepszy wybór dla młodzieżowych slalomistów z Pucharu Świata, Pucharu Europy, zawodów FIS i Masters.

Wiązania: Atomic X 12  skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :112-64-96mm  R-  11,5m dla 151cm

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na dobry plus

Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie dość grube i równe - 1,6-1,7 mm grubości więc 10-15%  zużycia technicznego, fabryczna grubość około 2mm.Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 7,5- 8,0 !!Narty Atomic Redster SL Fis

  • Kod produktu: Narty Atomic Redster SL Fis
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.500,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje