Narty Fischer XTR Race model 2019
z wiązaniami Fischer RS 10

Narty trasowe o uniwersalnej charakterystyce i solidniej budowie - idealne dla średniozaawansowanych i doskonalących jazdę narciarzy

Proszę się nie sugerować słowem "RACE" w nazwie modelu - gdyż nie jest to absolutnie narta sportowa/

Technologie:

Sandwich Sidewall Construction, Sintered Bases, On-Piste Rocker, Woodcore,

Woodcore - Drewniany rdzeń narty skutecznie tłumi drgania, poprawia kontrolę i ułatwia zapoczątkowanie skrętu w każdych warunkach terenowo-śniegowych.

Sandwich Sidewall Construction - oryginalny patent wykorzystywany w procesie produkcji rdzenia. Sprawia, że narta na całej długości jest niezwykle stabilna. Sandwich Sidewall Construction to "inteligentna" powłoka rdzenia wykonana z drewna bukowego lub topoli.

Sintered Bases - spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

On-Piste Rocker - to technologia stworzona do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym kształcie Alpine, zapewnia bardziej harmonijny ruch podczas skrętu, który możesz poczuć. On-Piste ROCKER pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki: cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

Wiązania: Fischer RS 10  skala 3,-10 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 115-73-95mm  R-13m dla 140cm

Narty w stanie technicznym i wizualnym oceniam na dobry plus. Nie wielkie  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie bardzo grube i równe - 1,9-2,0mm grubości więc minimalne zużycie techniczne, fabryczna grubość to około 2mm.Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na 8- 8,5 !!Narty Fischer XT Race

  • Kod produktu: Narty Fischer XT Race
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.199,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje