Narty Head Absolut  Joy model 2019
Wiązanie Head Joy 9 SLR

Linia nart stworzona dla średnio zaawansowanych narciarek, szukających lekkich i wygodnych nart, pozwalających jeździć cały dzień na stoku. Nie ma strasznych warunków dla tych nart. Dość szeroka talia i wszystkie zalety koncepcji LIBRA – ultra lekki i nowoczesny wzmocniony Graphen-em rdzeń Superlite Composite, zoptymalizowane połączenie precyzyjnie rozłożonego Flexu, profilu Rockera i Intelli Fibers – tworzą nartę wyjątkowo odporną na niekorzystne warunki i niezwykle łatwą w kontroli. Konstrukcja Power Sidewall Jacket nadaje narcie odpowiedniej dynamiki i zapewnia doskonałe trzymanie na krawędzi.

Opis techniczny:

LIBRA: KOBIECY CAMBER

Obniżenie profilu cambera, które było możliwe dzięki zastosowaniu grafenu, pozwala na łatwe skręty i sprawia, że jazda jest wyjątkowo przyjemna i bez wysiłkowa.

ERA 3.0

Technologia łączy rocker, promień obniżający zakrawędziowanie i przyśpieszenie, aby zapewnić narcie uniwersalność.

ALLRIDE ROCKER

Sprawdza się doskonale zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzioby są lekko podniesione, a cambery tradycyjne, łączą się w proporcji 20% / 80%.

GRAPHENE POWER SIDEWALL JACKET

Konstrukcja ze ścianami bocznymi, które tłumią drgania i poprawiają trzymanie krawędzi. Taka budowa poprawia skręty i osiągi. Najnowsze materiały konstrukcyjne: grafen, koroyd i karbon zapewniają narcie niespotykaną lekkość i wytrzymałość.

Taliowanie;128-75-108mm    R - 12,5m  dla 163cm

Narty z wiązaniami  Head Joy 9 SLR w skali  3-9 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta. Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i dobrym wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i głównie wiązań. Krawędzie grube i równe   1,7-1,8 mm grubości, a więc praktycznie nie wielkie zużycie techniczne.

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart  na 7,5 - 8,0 !!

Więcej na:zdjęcia nart head absolut joy 163 cm


Narty Head Absolut Joy 2019 163 cm

  • Kod produktu: Narty Head Absolut Joy 2019 163 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.000,00 zł
  • 699,00 zł


Dostępne opcje