Head Presige model 2020 z wiązaniami Head PRD 14 GW

HEAD Prestige 2020 to wyrafinowana narta w kolekcji HEAD'a. Narta dla koneserów białego szaleństwa, tak jak najlepsza "Szkocka" dla fana Whisky. Nie potrzebujesz się chwalić i pokazywać. Stonowana, elegancka narta bez pstrokacizny. Singleton na lodzie bez żadnej coli.

Styl, osiągi oraz ponadczasowy design to kluczowe elementy rasowego konia Prestige dla ekspertów. To nastawione na najwyższe osiągi narty, które łatwo wchodzą w skręt i gwarantują wyjątkowe trzymanie krawędzi dzięki konstrukcji WC Sandwich Cap. Dodatkowo wyposażone w magazynującą energię technologię CHIP Intelligence oraz wyjątkową skrętność dzięki konstrukcji Speed Rocker. Elegancki design oraz dyskretne napisy w modelu Prestige czynią wycinanie skrętów na sztruksie o wiele bardziej stylowym.

INTELLIGENCE CHIP TECHNOLOGY:

Sama narta to nie wszystko – na całokształt Twojej jazdy wpływa przede wszystkim rodzaj terenu i poziom umiejętności narciarskich. Na ubitym stoku potrzebujesz doskonałego trzymania krawędzi. Na miękkim śniegu oczekujesz od nart uległości przy manewrach. Nowa trasa, nowe oczekiwania i wymagania. HEAD znalazł rozwiązanie – technologia HEAD Intelligence. Dzięki jej zastosowaniu narty sprawują się idealnie i dopasowują odpowiednio do rodzaju terenu i poziomu umiejętności.

Narty z wiązaniami HEAD PRD  14 GW skala 4-14 DIN, montowane do fabrycznej płyty w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie :   134-75-113 mm

Promień skrętu :  12,6 m dla 163cm

Typ narty: Performance

Teren: Przygotowana trasa 70%, Poza trasą 30%

Grupa docelowa: zaawansowani/eksperci

Wiązanie: PRD 14 GW

Płyta: Multiflex PR

TECHNOLOGIE/WŁAŚCIWOŚCI: ERA 3.0 S, Intelligence Chip Technology, Carbon Worldcup Sandwich Cap Construction, KARUBA Light Weight Wood Core, Race Structured UHM C Base, Speed Rock

Narty w super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5  !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Prestige PRD 14 2020

  • Kod produktu: Narty Head Prestige PRD 14 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje