Head World Cup Rebels e-SL RD model 2021
z wiązaniami Head Freeflex 14 

Spełniające normy FIS narty Worldcup Rebels e-SL RD FIS to idealne zawodnicze narty slalomowe dla wyczynowych narciarzy. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Technologia Graphene umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Profil camber odpowiada za doskonałą reaktywność i przyspieszenie. Oparta na drewnianym rdzeniu i wzmocniona materiałem Titanal konstrukcja Worldcup Sandwich ułatwia panowanie nad nartami.

Technologie:

EMC

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich

Warstwa zewnętrzna RD Racing

Ultraszybki ślizg UHM C, struktura Race

Rebel Camber

Homologacja FIS

Technologia smarowania ślizgu z wykorzystaniem promieni podczerwonych

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane do specjalnej płyty HEAD WRC o wysokości  14mm w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 119-67-103mm   R- 12,5m dla 165cm

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP

Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

GRAPHENE

Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT

EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym jak nowe!

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,5mm grubości -  zero zużycia technicznego / w modelach "komórkowych" RD krawędzie są fabrycznie cieńsze ok.1,5mm bo wykonano je ze znacznie twardszego stopu. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,7-9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Rebels e-SL RD 2021

  • Kod produktu: Narty Head Rebels e-SL RD 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 2.199,00 zł


Dostępne opcje