• Narty Head Rebels i.Race 2020

Head World Cup Rebels i.Race model 2020
z wiązaniami Head Freeflex 14

Połączenie charakterystyk narty slalomowej i gigantowej stanowi o wyjątkowości modelu World Cup Rebels i.Race. Te narty to Twoje perfekcyjne narzędzie do walki w Twoich obu ulubionych dyscyplinach. Łagodniejsza wersja World Cup Rebels i.Race Pro pozwoli Ci cieszyć się długimi łukami lecz również podkreśli Twoje umiejętności w ciasnych skrętach. Narty będą reagować dokładnie tak, jak powinny: sprawią, że poczujesz się jak w domu na każdym przygotowanym stoku niezależnie jak stromym.

Opis techniczny:

KERS

Intelligence Technology

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Rebel Camber

Taliowanie :122-68-102 mm   R- 14,4m dla 170 cm

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego.Ślizgi  również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Rebels i.Race 2020

  • Kod produktu: Narty Head Rebels i.Race 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje