Head World Cup  Rebels  i.Speed model 2020
związaniami Head Freeflex 14

World Cup Rebels i.Speed to młodszy brat World Cup Rebels i.Speed Pro. Mają bardziej elastyczną konstrukcję o zwiększonym kącie krawędzi. Z tego względu łatwiej na nich skręcać i bardziej wybaczają błędy. Lepiej amortyzują wibracje. Zapewnią ci płynniejszą jazdę oraz umożliwią szersze skręty.

Każdy kawałek tych nart jest rewolucyjną, prędkościową bronią o doskonałej przyczepności, ma wyścigową strukturę podstawę i ulepszoną materiałem Graphene, sandwitchową konstrukcję Worldcup, wzmocniony chip, szalone i wytrzymałe krawędzie ABS i reaktywną technologię Intelligence.

Ponieważ wykorzystujesz mniej energii, możesz zostać na stoku cały dzień. Jako zaawansowany narciarz, najlepiej wykorzystasz te deski na zawody A gdy dojdzie do precyzyjnego skrętu na krawędzi, narty, które wybiera Franz Klamer to twój idealny towarzysz na stoku.

Opis techniczny

Ślizg UHM C, struktura Race - najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury

Technologia KERS

Technologia Intelligence

Technologia Intelligence Graphene

Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap

Taliowanie :118-67-98mm   R- 16,1m dla 170cm


Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Rebels i.Speed 2020

  • Kod produktu: Narty Head Rebels i.Speed 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje