Head World Cup  Rebels i.Speed Pro 2020
z wiązaniami Head Freeflex 14

Narty do agresywnej,  mistrzowskiej prędkości.Gigantka. Zapewniają niezwykle precyzyjne skręty, nawet w ciężkich warunkach. Konstrukcja WorldCup Sandwich Cap, została wzbogacona wzmacniającą technologią Graphene. Ponadto w nartach  wykorzystano także systemy KERS i Intelligence, pozwalające na dostosowanie się nart do wszystkich warunków jazdy, niezależnie od prędkości, nachylenia stoku czy śniegu. Technologia KERS działa jak turbosprężarka i efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Ta technologia jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem. Wiązania FREEFLEX 14 to eksperckie możliwości, zapewniające duże bezpieczeństwo przy jednoczesnym rozwijaniu dużych prędkości podczas dynamicznej jazdy.

Najszybsze nie zawodnicze narty na świecie wyposażone w płytę HEAD RACE WCR 14.

Opis techniczny

KERS

Intelligence Technology

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Rebel Camber

Taliowanie :118-68-99mm   R- 18,0m dla 180cm

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Head Rebels i.Speed Pro 2020

  • Kod produktu: Narty Head Rebels i.Speed Pro 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.900,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje