Head i.Shape Rebels Pro  z wiązaniami  Head PR 11

Narty Head I.Shape to model, który swoją stroną wizualną nawiązują do serii Rebels od Head'a, jednak charakteryzują się uniwersalnością i są dużo łatwiejsze w prowadzeniu ze względu na umiarkowaną sztywność narty. Jest to doskonała propozycja dla narciarzy o średnich umiejętnościach jednak pragnących doskonalić swoją technikę jazdy skrętem ciety (carvingowym). Slalomowy promień skrętu na poziomie 11,4 m przy długości 156 cm dobrze sprawdzi się do krótkich, głębokich skrętów gwarantując narciarzowi bardzo dużą zwrotność na stoku.

i.Shape posiadają umiarkowaną sztywność ze względu na konstrukcje z rdzeniem kompozytowym dosztywnionym tytanową warstwą.

Ważną technologią wykorzystaną w budowie narty Head I.Shape Lyt jest system Intelligence, który niweluje wszelkie wibracje (szczególnie występujące podczas rozwijania większych prędkości) i usztywnia nartę, co przekłada się na uczucie większej stabilności podczas jazdy.

Inteligentna konstrukcja dostosowuje się do umiejętności osoby jeżdżącej oraz do warunków panujących na stoku.

Dzięki zastosowaniu konstrukcji Power Sidewall Jacket (połączenie konstrukcji Fiber Jacket  ze ścianami bocznymi ABS) narty są lekkie i szybko reagują na impulsy skrętne, a jednocześnie doskonale tłumią drgania i trzymają krawędź.

Taliowanie:126-69-106mm    R-11,4m  dla 156cm

Szata graficzna wykonana w technologii struktury tak zwanej "skóry węża"  porowata bardzo odporna na zarysowania.

Narty zestawiono z wiązaniami Head PR 11, które są montowane na płycie, umożliwiającej łatwą i bez narzędziową regulację do buta narciarskiego w zakresie 255 – 378 mm. Zakres skali Din wynosi 3 – 11.

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1900ZŁ

HEAD i.SHAPE REBELS PRO 2022/156/ - B.DOBRY STAN Rodzaj Uniseks

Narty praktycznie w bardzo dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Drobne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - minimalne zużycie na poziomie 10%. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

Narty Head i.Shape Rebels Pro 2022

  • Kod produktu: Narty Head i.Shape Rebels Pro 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.900,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje