Narty  Freeridowe  Head Kore X 80
model 2023/24
z wiązaniami Head PRW 11 GW


KORE X 80 to lekkie narty z wysokiej półki zorientowane na jazdę po trasach jak i poza nimi. KORE X 80 to narty o sprawdzonej konstrukcji KORE i węższej talii sprzyjającej jeździe po przygotowanych trasach. W ich rdzeniu zastosowano wytrzymały, a zarazem lekki materiał Graphene zapewniający wysoką reaktywność i stabilność jazdy. Nowy profil powłoki zewnętrznej podnosi trwałość nart, a długa efektywna krawędź zapewnia wszechstronną charakterystykę spełniającą potrzeby szerokiego grona narciarzy o różnych umiejętnościach. Od wycinania łuków na świeżo wyratrakowanej trasie po rekreacyjną jazdę na różnorodnych stokach – KORE X 80 sprawdzą się w każdej sytuacji.


Narty z wiązaniami  Head PRW 11,0 GW, skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie :126-80-106mm  R- 13,6m dla 163cm

SPECYFIKACJA

Konstrukcja Power Sidewall Jacket

Rdzeń kompozytowo-drewniany

Graphene - Najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Użycie Graphene w budowie nart ma dwie główne zalety: redukcję wagi i zwiększone osiągi.

Ślizg UHM C - Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Allride Rocker - Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach, jak i w puchu - dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. Allride Rocker ułatwia sterowanie i unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego i zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Narty w praktycznie w super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego, Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potestowe udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2500ZŁNarty Head Kore X 80 2024

  • Kod produktu: Narty Head Kore X 80 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje