Narty  Freeridowe  Head Kore X 90
model  2023/24
z wiązaniami Head Protector 13 GW


KORE X 90 to lekkie narty z wysokiej półki zorientowane na jazdę po trasach jak i poza nimi. Wyposażone w uniwersalną talię 90 mm narty KORE X 90 doskonale czują się zarówno podczas carvingowej jazdy po przygotowanym stoku, jak i przeprawy przez rozjeżdżony śnieg – dzięki połączeniu takich materiałów, jak Graphene o korzystnym stosunku wytrzymałości do wagi i drewno Karuba dodające stabilności. Rocker na dziobach i piętkach oraz konstrukcja Sandwich Cap wzmocniona powłoką zewnętrzną o nowym profilu oferują wszechstronną charakterystykę spełniającą potrzeby szerokiego grona narciarzy o różnych umiejętnościach. Od szusowania z pełną prędkością po narciarską rekreację w zróżnicowanym terenie – narty KORE 90 X pasują do każdego stylu jazdy..


WIĄZANIA W ZESTAWIE:

HEAD PROTECTOR PR 13 GW  - Protector PR 13 to całkowicie nowe wiązania oparte na technologii Full Heel Release (FHR). Oferują niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa.

3-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.


Protector PR 13 to wiązania oparte na innowacyjnej technologii Full Heel Release (FHR). Oferują maksymalną ochronę w razie upadku do tyłu lub do przodu ze skręceniem ciała przy niższych wartościach wypięcia. Inteligentny mechanizm wypięcia w zakresie 180°, zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej zapobiega przeciążeniu kolan i gwarantuje bezpieczniejszą jazdę skutkującą wyraźnym ograniczeniem liczby kontuzji kolan i ich poważnych konsekwencji. Wiązania oparto na technologii PowerRail, dzięki czemu są kompatybilne ze wszystkimi nartami z zamontowaną fabrycznie szyną PowerRail. Zestaw funkcjonalnych rozwiązań dopełnia kompatybilność z technologią GripWalk, wiązania są dopasowane zarówno do butów o podeszwach alpejskich, jak i o podeszwach GripWalk.Taliowanie : 131-91-113mm  R- 14,7m dla 170cm


SPECYFIKACJA

Konstrukcja Power Sidewall Jacket

Rdzeń kompozytowo-drewniany

Graphene - Najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Użycie Graphene w budowie nart ma dwie główne zalety: redukcję wagi i zwiększone osiągi.

Ślizg UHM C - Najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg i struktura z możliwych. Technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów i struktury.

Allride Rocker - Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach, jak i w puchu - dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. Allride Rocker ułatwia sterowanie i unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego i zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Narty  w super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!


Na narty potestowe  udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  2599ZŁNarty Head Kore X 90 2024

  • Kod produktu: Narty Head Kore X 90 2024
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.599,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje