• Narty Head Total Joy 2023

Narty Head Total Joy
model 2023 z wiązaniami Head  Joy 11 GW

Dzięki nartom Total Joy 2023 narciarskim placem zabaw stanie się cały górski teren. To uniwersalny model o charakterystyce all mountain, który sprawdzi się na każdym stoku. Niezależnie od tego, gdzie porwie Cię narciarska przygoda, zawsze będziesz gotowa na zjazd. Total Joy nie zna kompromisów. Zachwyca lekkością i konstrukcją ułatwiającą skręcanie. Wysokie osiągi dopełnia modne wzornictwo w sportowym stylu.


Wprowadzamy technologię LYT w serii nart JOY, tworząc nowe modele nart dla kobiet. Każda narta w serii została indywidualnie zaprojektowana, tak aby zapewnić maksymalną wszechstronność i spełnić oczekiwania od początkujących narciarek aż po ekspertki, zarówno na przygotowanym stoku, jak i poza trasą. Technologia LYT to lekkość zrobiona dobrze. Stworzyliśmy serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym Karuba, materiałem Koroyd i wzmocnionych Graphene na całej długości narty. Dzięki temu, zwiększyliśmy ich moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc je niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. Dodatkowo wyposażyliśmy je w technologię ERA 3.0 czyli: Rocker, progresywny promień i włókna Intelligence w przedniej części narty.


Seria JOY to lekkość, łatwe prowadzenie nart. Technologie i osiągi o zawodniczym rodowodzie - oto nowa linia damskich nart Joy. Każdy model z kolekcji został indywidualnie zaprojektowany w taki  sposób, aby uzyskać jak najbardziej uniwersalną charakterystykę. To narty dla początkujących i  doświadczonych narciarek, które sprawią się zarówno na trasie, jak i w terenie.


Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Cena obejmuje kompletny zestaw narciarski czyli narty z wiązaniami.

SPECYFIKACJA

TALIOWANIE 134-85-113

PROMIEŃ 13.8 m / 163cm

DŁUGOŚĆ 148, 153, 158, 163, 168 cm  

WIĄZANIE Joy 11 GW / 100867

ZAAWANSOWANIE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

TECHNOLOGIE

graphen carbon

KONSTRUKCJA GRAPHENE CARBON SANDWICH CAP

Wykorzystując drewno Karuba, Carbon, oraz Graphene zapewniamy optymalne osiągi i najniższą możliwą wagę nart. Konstrukcja superlight carbon sandwich cup gwarantuje maksymalną przyjemność z jazdy.

graphen

GRAPHENE

Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

LYT TECH

Najlżejszy i najbardziej wytrzymały materiał na Ziemi.

era30

ERA 3.0

Wyobraź sobie narty, które są dla wszystkich, wszędzie. Jedne dla wszystkich, wszystko w jednym. HEAD ERA 3.0 nie jest jednowymiarową technologią w stylu: „Masz problem Naprawimy go!”. ERA 3.0 to kombinacja technologii, kształtu i geometrii. Pomyśl Rocker, pomyśl Promień, pomyśl Przyspieszenie. Pomyśl Trójwymiarowo!

Narty w praktycznie  w super  stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE.

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 5% a więc mają około 1,9 mm grubości. Ślizgi również w super   stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Białe smugi na ślizgach to pozostałość smaru.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  3000ZŁ


Narty Head Total Joy 2023

  • Kod produktu: Narty Head Total Joy 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje