Head WC Rebels e-Race PRO model 2023

Wiązanie Head Freeflex 14  GW


Worldcup Rebels e-Race Pro 2023 to narty stworzone dla doświadczonych i wszechstronnych entuzjastów sportowej rywalizacji, którzy szukają solidnego i wydajnego sprzętu skutecznego zarówno w długich, jak i krótkich skrętach. Podobnie jak inne modele z rodziny Worldcup Rebels narty e-Race Pro zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC – jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań, który ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę – oraz nową, lżejszą konstrukcję. Są wymagające i pełne mocy, jednak dzięki zmienionej geometrii dziobów oferują łatwe zapoczątkowanie skrętu. To idealny model zawodniczy o uniwersalnej charakterystyce.


Dlaczego E-Race ?Ponieważ ścigasz się i wiesz, że pojęcie „wystarczająco szybko” nie istnieje. To narty dla tych, którzy szukają prędkości. Setna sekundy to niewiele, ale czasem tyle wynosi różnica między wygraną i przegraną. Właśnie dlatego potrzebujesz sprzętu o najwyższych osiągach, dzięki któremu znajdziesz się na swoim miejscu – przed wszystkimi. Oto idealne narty do całodziennej jazdy dla narciarskich mistrzów.

EMC

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race RD

Rebel Camber

Plate: RACEPLATE WCR 14 Short

HEAD WC REBELS e-RACE PRO 2023/175/ - JAK NOWE Kod producenta REBELS E-RACE PRO 175CM

Narty z wiązaniami  HEAD FREEFLEX 14 GW

w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 121-68-102mm  R-15,4m dla 175cm

HEAD WC REBELS e-RACE PRO 2023/175/ - JAK NOWE Długość nart 175 cm

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Białe smugi na ślizgach to pozostałość smaru.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWYCH NART W SEZONIE  4600ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE
Narty Head WC Rebels e-Race Pro 2023

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-Race Pro 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.600,00 zł
  • 2.499,00 zł


Dostępne opcje