HEAD WORLD CUP REBELS  e-SPEED
model 2021/22
z wiązaniami  HEAD FREEFLEX 14


Worldcup Rebels e-Speed 2022 to idealne narty dla doświadczonych narciarzy, którzy nie chcą rezygnować z żadnej z zalet modelu e-Speed Pro, ale szukają łatwiejszego w obsłudze modelu na wielogodzinną jazdę. Podobnie jak ich bardziej agresywny odpowiednik zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC – jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań, który ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Narty mają nową szatę graficzną w minimalistycznym stylu i zupełnie nową konstrukcję, która wybacza błędy, nie wymaga dużych nakładów sił i pozwala na komfortową jazdę przez cały dzień.


Oto idealne narty do całodziennej jazdy dla narciarskich mistrzów. Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap oferuje doskonałe połączenie superlekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw z materiału Titanal. Rezultat? Ekstremalna wydajność i fantastyczna reaktywność, czyli najwyższe zawodnicze osiągi.

Technologie:

Narty z grupy RACE, na przygotowane trasy

EMC

GRAPHENE™

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich CAP

Ultra szybki ślizg UHM C, struktura Race RD

Rdzeń drewniany

Rebel camber

Narty z wiązaniami HEAD FREEFLEX 14 skala 4-14 DIN, montowane do specjalnej płyty w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 118-68-99mm   R- 18,0m dla 180cm

HEAD WC REBELS e-SPEED 2022 /180/ - SUPER STAN

KONSTRUKCJA WC SANDWICH CAP

Konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach.

GRAPHENE

Dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą Nobla pozwoliły na zbudowanie nart o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie- perfekcyjna inicjacja skrętu.

ENERGY MANAGEMENT CIRCUIT

EMC to gwarancja płynnej jazdy i fantastycznego trzymania krawędzi w każdych warunkach. Kiedy narty wyginają się i wchodzą w wibracje, EMC przekształca wytwarzaną energie kinetyczną, którą następnie wykorzystuje do pochłaniania negatywnych wibracji. Rezultat to płynniejsza jazda i większa stabilność.

HEAD WC REBELS e-SPEED 2022 /180/ - SUPER STAN Model REBELS E-SPEED

Narty praktycznie w super dobrym stanie technicznym  i wizualnym.

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Minimalne ślady użytkowania -  drobne pojedyncze ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 - 9,7 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

HEAD WC REBELS e-SPEED 2022 /180/ - SUPER STAN Marka Head

HEAD WC REBELS e-SPEED 2022 /180/ - SUPER STAN

HEAD WC REBELS e-SPEED 2022 /180/ - SUPER STAN Kod producenta REBELS E-SPEED 180CM

Narty Head WC Rebels e-Speed 2022

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-Speed 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.800,00 zł
  • 2.099,00 zł


Dostępne opcje