Head WC Rebels e-Speed model 2023
Wiązanie Head Freeflex 14  GW


Worldcup Rebels e-Speed 2023 to idealne narty dla doświadczonych narciarzy, którzy nie chcą rezygnować z żadnej z zalet modelu e-Speed Pro, ale szukają łatwiejszego w obsłudze modelu na wielogodzinną jazdę. Podobnie jak ich bardziej agresywny odpowiednik zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową technologię EMC – jedyny na rynku system elektronicznego tłumienia drgań, który ogranicza negatywne wibracje i podnosi stabilność, zapewniając płynniejszą jazdę. Narty mają nową szatę graficzną w minimalistycznym stylu i zupełnie nową konstrukcję, która wybacza błędy, nie wymaga dużych nakładów sił i pozwala na komfortową jazdę przez cały dzień.

Oto idealne narty do całodziennej jazdy dla narciarskich mistrzów. Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja Graphene WC Sandwich Cap oferuje doskonałe połączenie superlekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw z materiału Titanal. Rezultat? Ekstremalna wydajność i fantastyczna reaktywność, czyli najwyższe zawodnicze osiągi.

EMC

Konstrukcja Graphene Worldcup Sandwich Cap

Rdzeń drewniany

Ślizg UHM C, struktura Race RD

Rebel Camber

Plate: RACEPLATE WCR 14 Short

HEAD WC REBELS e-SPEED 2023/180/ - SUPER STAN

Narty z wiązaniami  HEAD FREEFLEX 14 GW, w skali 4-14 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 118-68-99mm  R-18,0m dla 180cm

HEAD WC REBELS e-SPEED 2023/180/ - SUPER STAN Twardość (flex) twarde

Narty w praktycznie  w super stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,0 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI


CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4400ZŁ

TERAZ W OKAZYJNEJ CENIE

Narty Head WC Rebels e-Speed 2023

  • Kod produktu: Narty Head WC Rebels e-Speed 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.400,00 zł
  • 2.299,00 zł


Dostępne opcje