Narty Nordica Doberman Spitfire 80 RB FDT 

model 2023
z wiazaniem Marker X-Cell 12,0 GW


Narty Nordica Spitfire 80 RB przeznaczone są dla narciarzy, którzy jeżdżą w każdych warunkach. Zachowana sportowa geometria w połączeniu z szerokością 80 mm w talii sprawia, iż narty świetnie sprawdzają się nie tylko na twarde, przygotowanej trasie, ale również dadzą niesamowitą przyjemność jazdy w gorszych warunkach. Spitfire 80 RB zapewnia legendarną przyczepność na krawędzi, odbicie na końcu skrętu i płynną, pewną jazdę dzięki zastosowaniu konstrukcji Race Bridge. Poszukujesz narty, które sprawdzą się w każdych warunkach? Wybór jest prosty! Nordica Spitfire 80 RB!


Zbudowany podobnie jak narty race, rdzeń drewniany, wzmocniony dwoma warstwami metalu /Titanalu/, zapewnia płynną jazdę i doskonałą odbicie w każdym skręcie.


Ponadwymiarowy kształt dziobów SPITFIRE RB jak w nartach SL umożliwiają szybką i łatwą inicjację skrętu, a talia i piętki jak w nartach GS umożliwiają płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów. Carbonowy dziób i piętka sprawiają, że narty są lekkie, a jednocześnie zwiększają stabilność w skręcie. Aby połączyć wszystko razem, nowa płytka Power Recoil zapewnia niezwykle płynny flex, zwiększając jednocześnie moc i stabilność.

NORDICA DOBERMANN SPITFIRE 80 RB 2023/168/ B.DOBRY Kod producenta SPITFIRE 80 FDT 168CM

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lzejsza.

Płyta:

FDT Recoil Race Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Narty z wiązaniami Marker X-CELL 12 GW, w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Opis techniczny:

Taliowanie : 130-80-110mm  R-15m dla 168cm

Płyta: FDT Recoil Power

Konstrukcja: ENERGY 2 TITANIUM CARBON RACE BRIDGE

Din: 4 - 12 TC

Rocker: FULL CAMBER

Rdzeń / Materiały: Performance Wood + ściana boczna

NORDICA DOBERMANN SPITFIRE 80 RB 2023/168/ B.DOBRY Marka Nordica

Narty w praktycznie  BARDZO DOBRYM stanie technicznym, a wizualnie wygladają jak nowe. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube - 1,7-1,8mm grubość krawędzi - a więc ok. 10-15% realnego zużycia . Nowe mają ok. 2mm. Ślizgi w super stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień, pojedyncze ryski nie wymagają serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !! Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA NOWYCH NART W SEZONIE  4499ZŁNarty Nordica Dobermann Spitfire RB 80 FDT 2023

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire RB 80 FDT 2023
  • Dostępność: 2 -3 dni
  • 4.500,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje