Narty Nordica Enforcer 88 Freeridowe 
model 2020 z wiązanimi  marker Griffon 13 TCX

Wyposażony w najwęższą talię, Enforcer 88 uwielbia jeździć na krawędzi. Nic dziwnego, że jest ulubieńcem narciarzy, którzy spędzają większość czasu na stoku. Pełen rdzeń drewniany umieszczony pomiędzy dwoma arkuszami titanalu zapewnia wyjątkową stabilność i reakcję oraz tłumi wibracje, zapewniając szczególnie płynną jazdę. Zapewnia także wyjątkowe trzymanie krawędzi, aby wzbudzić zaufanie i wycinać mocne i precyzyjne zakręty. Aby łatwo pochłaniać wstrząsy i zapewnić noszenie w miękkim śniegu, ma on z przodu bardzo duży rocker.

Dzięki temu Erforcer 88 wybacza błędy a przy pełnym ugięciu sprawia wrażenie, jakby jechała po szynach ku dolinie – niezależnie od tego czy po nartą jest najtwardszy lód czy mokra śniegowa breja. To także zasługa konstrukcji “Energy 2 Titanium”, w której rdzeń z drewna topoli, buku i balsy wprasowany jest pomiędzy impregnowaną warstwę włókna węglowego i 4-milimetrową warstwę tytanową.

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13 skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :21-88-110mm  R- 17m dla 179cm

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania -  Nieliczne drobne zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 1,9 -2,0mm grubości -  a więc zero zużycia technicznego. Ślizgi również w super  stanie  pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Nordica Enforcer 88 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Enforcer 88 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.800,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje