Narty  Volkl Kendo 88 model 2019/20
z wiązaniami Marker Griffon 13 TCX

Narty KENDO 88 przeznaczone dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych użytkowników, z najnowszej oferty marki Volkl. Model Kendo został oparty na wytrzymałym rdzeniu Multi Layer Woodcore, wzmocnionym titanalem, jego konstrukcja Tip&Tail Rocker zapewnia harmonijny flex i stabilność. Dzięki mocnej budowie i starannie dobranej geometrii narty są szybkie i dynamiczne w zjazdach.

3D Radius Sidecut sprawia, że narta jest wstanie wykonywać bardzo szybkie skręty jednocześnie zachowując stabilność przy długich łukach.

W zależności od prędkości ridera lub kąta natarcia efektywna krawędź staje się dłuższa lub krótsza, a dopasowany promień zapewnia stabilność, manewrowość i płynną jazdę.

Technologie:

3D RADIUS

TIP/CENTER/TAIL

R 30/ R 17/ R 24

TIP&TAIL ROCKER Bardzo krótki camber pod stopami zapewnia szybkie reakcje, a długi rocker pozwala na łatwe prowadzenie narty - solidna łopata i miękka środkowa część gwarantuje stabilną jazdę przy dużych prędkościach.

MULTILAYER WOODCORE Laminowanie po bokach i specjalny rdzeń z drewna o różnej grubości poprawia trzymanie się drogi w czasie ostrych zakrętów.

FULL SIDEWALL Moc przekazywana jest w maksymalnym stopniu bezpośrednio do narty dzięki jej unikalnemu kształtowi.

TITANAL FRAME Doskonała amortyzacja, stabilność na całej długości narty, wygoda i bezpieczeństwo jazdy. Titanal Frame to konstrukcja wzmacniająca nartę, poprawiająca jej prowadzenie i stabilizację.

CARBON TIP Technologia polegająca na specjalnym ułożeniu materiałów na dziobie narty tak, by waga konstrukcji nie wzrosła, a poprawiła się stabilność i pewność prowadzenia.

Taliowanie : 129-88-111mm   dla 177cm

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13,0 skala 4-13  DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w   super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9-9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Volkl Kendo 88 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Kendo 88 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje