Narty  Volkl Mantra M5 model 2019/20
z wiązaniami Marker Griffon 13 tcx

Model Mantra M5  to bardzo uniwersalne freeridowe narty marki Voelkl. Nietypowy kształt narty i metalowe wzmocnienia zapewniają konstrukcji dużą odporność na uszkodzenia. Bardzo lekki rdzeń, wykonany z wielowarstwowego drewna gwarantuje odpowiednią elastyczność. Dzięki zastosowanemu rockerowi są bardzo stabilne i idealne do jazdy poza trasą.

Narty Mantra M5 mają doskonałe tłumienie drgań, są stabilne przy dużych prędkościach. Jazda carvingowa na tym modelu nie sprawia żadnych problemów. Cała narta to majstersztyk narciarstwa, do którego dąży każda firma i próbuje kopiować legendarny model Mantry.

Technologie:

TIP&TAIL ROCKER

Bardzo krótki camber pod stopami zapewnia szybkie reakcje, a długi rocker pozwala na łatwe prowadzenie narty - solidna łopata i miękka środkowa część gwarantuje stabilną jazdę przy dużych prędkościach.

MULTILAYER WOODCORE

Laminowanie po bokach i specjalny rdzeń z drewna o różnej grubości poprawia trzymanie się drogi w czasie ostrych zakrętów.

FULL SIDEWALL

Moc przekazywana jest w maksymalnym stopniu bezpośrednio do narty dzięki jej unikalnemu kształtowi.

TITANAL FRAME

Doskonała amortyzacja, stabilność na całej długości narty, wygoda i bezpieczeństwo jazdy. Titanal Frame to konstrukcja wzmacniająca nartę, poprawiająca jej prowadzenie i stabilizację.

CARBON TIP

Technologia polegająca na specjalnym ułożeniu materiałów na dziobie narty tak, by waga konstrukcji nie wzrosła, a poprawiła się stabilność i pewność prowadzenia.

Taliowanie :134-96-117mm   dla 184cm

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13,0 skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJĄ JAK NOWE.

Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,9 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Volkl Mantra M5 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Mantra M5 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.000,00 zł
  • 1.899,00 zł


Dostępne opcje