Narty Volkl Racetiger Rc Uvo Red model  2021
z wiązaniami Marker vMotion 12.0 GW


Racetiger RC 2 to narty mające w swoim kodzie DNA przeznaczenie do wykonywania średnich i dłuższych skrętów. Są bardzo zwrotne i dynamiczne.

Narty o bardziej uniwersalnej - łatwiejszej charakterystyce niż GS Speedwall

Nowo zaprojektowany Racetiger RC UVO z rockerem pozwala na bardzo sportowe  średnie i dłuższe skręty zapewniając duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji 3D.Glass Powered by Steel oraz nowych bocznych elementów z dopasowaną geometrią dziobu i piętki, zwieńczonych UVO 3D.


UVO powoduje znaczne tłumienie drgań narty. Konstrukcja 3D.Glass zawiera warstwy z włókna szklanego biegnące trójwymiarowo nad nartą zamiast zwykłych tylko poziomych pasów. Pozwala to na większy pop i bardziej zwinną zmianę krawędzi i przyczepność. Wiązanie vMotion z opcją GripWalk zapewnia przeniesienie całej mocy z buta na nartę.


Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Dzięki wytłumieniu drgań w zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu.


Można na nich jeździć cały dzień nie męcząc się. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.

Umiejętności profesjonalne

Teren 100% on Piste

Rdzeń Full Sensor Woodcore

Profil Tip Rocker

Technologie

UVO 3D , 3D GlassPowered by Steel

Taliowanie :119-71-100mm R- 16,8m dla 175cm

Narty z wiązaniami MARKER vMOTION 12,0 GRIP WALK, skala 4-12DIN montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty praktycznie w  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w idealnym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

Narty Volkl Racetiger Rc Uvo 2021

  • Kod produktu: Narty Volkl Racetiger Rc Uvo 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.299,00 zł


Dostępne opcje