Narty   Volkl Katana V-Werks model 2019/20
z wiązaniami Marker Griffon 13 TCX

V-WERKS to królewska wersja nart. Superlekkie, szerokie narty do sportowego freeridu. Ultra cienka, trójwymiarowa karbonowa konstrukcja z rdzeniem drewnianym w wersji "extra light". Fantastyczne parametry jezdne przy tak niskiej wadze jaką oferuje Katana 1880g na sztukę przy długości 184cm w niesamowity sposób potęguje możliwości tych nart.

Są niezwykle zwrotne i dynamiczne co wynika z błyskawicznej reakcji na zainicjowane przez narciarza impulsy. Dodatkową cechą, której nie sposób pominąć, jest fantastyczne czucie podłoża.

Wszystko to zmniejsza zmęczenie i zwiększa radość z szalonych zjazdów. ICE.OFF TOPSHEET to unikalna technologia zastosowana przez Völkl. Nawet 20-30% mniej do dźwigania przy podejściu, dzięki ustrukturyzowanej górnej powierzchni nart, która redukuje przywieranie śniegu i lodu. Zakładanie fok już nie będzie stratą czasu, dzięki zastosowanemu systemowi mocowania Skin Pin.

Taliowanie :143-112-132mm R- 25,9m dla 191cm

waga  1880 g dla 184cm (waga jednej narty)

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13, skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w  super  stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJĄ JAK NOWE!

Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,9 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl Katana V-Werks 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl Katana V-Werks 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.500,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje