Narty Volkl V-Werks Mantra  model 2019/20
z wiązaniami Marker Griffon 13 TCX


V-WERKS to królewska wersja nart.

Radykalne freeridowe narty dla tych najbardziej wymagających narciarzy, wykonane za pomocą technologii V-WERKS.

Ultra cienka a mimo to bardzo funkcjonalna i stabilna konstrukcja 3D.Ridge z powłoką karbonową i drewnianym rdzeniem Multi Layer Woodcore pozwala wykorzystać profil light full rocker i wyjątkową dynamikę.

Mantra w tej wersji jest trochę szersza, natomiast profil Tip&Tail Rocker pozostaje taki sam jak w prototypie. Ultra cienka, trójwymiarowa karbonowa konstrukcja z rdzeniem drewnianym w wersji "extra light". Wszystko to zmniejsza zmęczenie i zwiększa radość z szalonych zjazdów. ICE.OFF TOPSHEET to unikalna technologia zastosowana przez Völkl. Nawet 20-30% mniej do dźwigania przy podejściu, dzięki ustrukturyzowanej górnej powierzchni nart, która redukuje przywieranie śniegu i lodu. Zakładanie fok już nie będzie stratą czasu, dzięki zastosowanemu systemowi mocowania Skin Pin.

Opis techniczny:

3D.Ridge Carbon

Center Sidewall

Full Carbon Jacket

ICE.OFF Topsheet

Moderate Taper

Multi Layer Woodcore

POWERED BY TITANIUM

P-Tex 4500

SkinPin

TIP & TAIL ROCKER

Taliowanie :135-99-117mm   R- 20,8m dla 178cm

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13,0 skala 4-13 DIN, montowane do fabrycznej płyty  w systemie szynowym system ten  zapewnia bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w praktycznie  super  stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe , grubość krawędzi - 1,9-2,0mm grubości -   a więc praktycznie zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.Narty Volkl V-Werks Mantra 2020

  • Kod produktu: Narty Volkl V-Werks Mantra 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 4.500,00 zł
  • 1.999,00 zł


Dostępne opcje