Narty Nordica Navigator 90 model 2020
z wiązaniami Marker Griffon 13.0 GW

Nowy wymiar narciarstwa dla mężczyzn: narty zjazdowo- freeridowe Navigator 90 z wiązaniem MARKER GRIFFON 13, produkcji renomowanej marki Nordica. Narty należą do kolekcji All Mountain i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych. Co więcej, do kompletu dołączono innowacyjną płytę pod wiązanie GRIFFON.

I-Core Torsion Bridge Ti jest to rdzeń najnowszej generacji, za sprawą którego technologie oferowane przez narty All Mountain przechodzą na jeszcze wyższy level.

W nartach zaprojektowano specjalnie wycięty płat Titanalu, który jest nie tylko lekki, ale także nie traci na swojej sztywności.

Technologie:

- Hex Titanium Bridge: Warstwa tytanu zaopatrzona w specjalne heksagonalne otwory, dzięki którym uzyskano optymalną sztywność konstrukcji przy jednoczesnym zredukowaniu wagi nart.

- Camrock All Mountain: Roker z przodu i z tyłu nart zapewnia znakomite noszenie w kopnym śniegu i wydajność we wszystkich warunkach jakie spotkamy na trasie, a także okazjonalne wypady poza trasę. Łatwe rozpoczęcie skrętu i kontolę nad nartami, a w przypadku złej pogody bezproblemową jazda w miękkim śniegu na trasie.

Narty Nordica znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach śniegowych, zaś ich profil All Mountain sprawia, że stabilność podczas zjazdów jest zachowana nawet na większych prędkościach.

Narty z wiązaniami MARKER GRIFFON 13 GW skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :130-90-115mm  R- 17,5m dla 186cm

NORDICA NAVIGATOR 90 2020 /186/ - B.DOBRY STAN Marka Nordica

Narty w bardzo dobrym  stanie technicznym i wizualnym

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila

Drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe  - 1,8-1,9mm grubości a więc stosunkowo minimalne ich zużycie /nowe  mają ok. 2,0mm/ Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na  8,5 !!

Na  narty używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.Narty Nordica Navigator 90 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Navigator 90 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.600,00 zł
  • 1.099,00 zł


Dostępne opcje