Nordica Dobermann  SLC  FDT model 2020
Wiązanie Marker TPX12 FDT Grip Walk

DOBERMANN SLC, to lżejsza wersja modelu SLR. Idealny model dla narciarzy z zacięciem sportowym, ale szukających bardziej przyjaznej i stonowanej narty do całodziennej jazdy. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, zbudowana z drewnianego rdzenia, jest lżejsza i bardziej przewidywalna dzięki czemu jest idealna dla mniej agresywnych narciarzy. Dobermann SLC dzięki zastosowaniu dziobów SL zapewnia skuteczną manewrowość, pozwala na szybkie i łatwe inicjowanie skrętu, a talia i piętki jak w GS umożliwiają wszystko od szerokich do krótkich łuków o małym promieniu. Całość jest połączona z dodającą mocy nową płytą FDT, która zapewnia gładki flex i dodatkową stabilność. Proste w regulacji wiązanie TPX12. Najlepsza pozycja jeśli szukasz wyważonej narty do carvingu, która jest wszechstronna i łatwa do skrętu.

Narty Dobermann pozwalają pracować na całej ich długości dodając mocy i przyjemności z jazdy - na nowo odkryjesz frajdę z szybkiej jazdy!

Narty z wiązaniami Marker TPX 12 FDT GW  w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Technologie:

KONSTRUKCJA ENERGY 2 CARBON-usztywniony rdzeń drewniany z carbonowymi płaszczyznami

trwała, wielowarstwowa konstrukcja

mocna, gładka krawędź

pewna stabilność

NOWA PŁYTA FDF-inspirowana płytą race

technologia FDT

umożliwia ugięcie narty na całej długości

płynny transfer energii

prosta regulacja wiązań

FULL CAMBER PROFILE-równomierny nacisk na krawędź

zwiększa stabilność i ochronę krawędzi

balans i kontrola

Taliowanie: 119-69-103mm Radius: 11,5m dla 155cm

Narty oceniam na stan bardzo dobry zarówno stan techniczny jak i wizualny.

Niewielkie ślady normalnego użytkowania - drobne ryski i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie dość grube i równe  1,7-1,8 mm grubości krawędzi, nowe mają 2,0mm. Ślizgi również w  bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 7,5-8 !!

Na narty  używane udzielamy 12  miesięcznej gwarancji.Narty Nordica Doberman SLC FDT 2020

  • Kod produktu: Narty Nordica Doberman SLC FDT 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje