Narty Nordica Dobermann Spitfire Rb Evo model 2018
Wiązanie Marker X-Cell 12 Evo

Narty Nordica Dobermann Spitfire RB EVO to doskonałe połączenie mocy, precyzji i wyjątkowego trzymania krawędzi. Innowacyjna płyta EVO zapewnia łatwość sterowania podczas gdy technologia Carbon Race Bridge (RB) odpowiada za redukcję wstrząsów. Dodajmy do tego drewniany rdzeń z tytanowymi wzmocnieniami, a otrzymujemy maszyny, dzięki którym w mgnieniu oka zaczniemy wycinać łuki ostre jak brzytwa.

Opis techniczny:

ENERGY 2 TITANIUM RACE BRIDGE®

Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty i dwóch warstw tytanu rozciągających się wzdłuż krawędzi. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.

EVO

Zaprojektowane specjalnie do nart z grupy Frontside. Ta płyta posiada takie same aluminiowe wnętrze jak model EDT oferując w ten sposób najwyższą transmisję mocy od czubka po koniec nart. Równocześnie wspiera Twoją dobrą postawę podczas zjazdu dla zachowania lepszego balansu kiedy Ty szusujesz na stoku.

CARBON RACE BRIDGE

Technologia wykończenie dziobu i ogonu narty. Zapewnia większy opór przy skręcie i lepsze przenoszenie mocy na dziób narty. Dzięki zastosowaniu Carbonu narta oferuję niezrównaną stabilność, sztywność i przyczepność krawędzi.

Narty z wiązaniami Marker X-Cell  12,0 Evo w skali 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

.Taliowanie :122-72-102mm R-  17,0m dla 180cm

Narty w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,8-1,9 mm grubości, a więc praktycznie minimalne zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart  na 8,0 - 8,5 !!

Więcej na:zdjęcia nart nordica dobermann spitfire rb evo 2018 180 cm

Narty Nordica Dobermann Spitfire Rb Evo 2018

  • Kod produktu: Narty Nordica Dobermann Spitfire Rb Evo 2018
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje