Nordica Dobermann Spitfire 72 RB FDT model 2021
z wiązaniami Marker X-Cell 12.0 FDT

Spitfire 72 RB to najwęższa, najszybsze i najbardziej precyzyjne narty w nowej linii Spitfire. Stworzone do całodziennego szusowania, oferuje zaawansowanym narciarzom zabawę i szybkość. Dzioby inspirowane nartami slalomowymi, aby łatwiej inicjować skręt, talia 72 mm, a piętki w stylu GS pomagają w precyzyjnym i mocnym skręcie z nową łatwością. Konstrukcja Race Bridge (RB) wykorzystuje drewno i metal ze wzmocnieniami z węgla, aby zapewnić stabilną, pełną energii jazdę. Jeśli chcesz atakować twarde i oblodzone stoki przez cały dzień, nie szukaj dalej niż Spitfire 72 RB..

Zbudowany podobnie jak narty wyścigowe, rdzeń drewniany, wzmocniony dwoma warstwami metalu, zapewnia płynną jazdę i doskonałą odbicie w każdym skręcie. Ponadwymiarowy kształt dziobów SPITFIRE RB jak w nartach SL umożliwiają szybką i łatwą inicjację skrętu, a talia i piętki jak w nartach GS umożliwiają płynne i mocne przejścia od długich do krótkich skrętów. Carbonowy dziób i piętka sprawiają, że narty są lekkie, a jednocześnie zwiększają stabilność w skręcie. Aby połączyć wszystko razem, nowa płytka Power Recoil zapewnia niezwykle płynny flex, zwiększając jednocześnie moc i stabilność.

Wiązania  Marker X-CELL 12 FDT skala 4-12 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 120-72-100mm  R- 14,5m dla 162cm


Technologie:

Płyta:

FDT Recoil Power Plate Pro - Zupełnie nowa płyta, która w pełni wykorzystuje potencjał nart. Inspirowana jest najlepszą płytą z Pucharu Świata - Marker Piston. Pozwala pracować nartom na całej długości dodając mocy i przyjemności z jazdy.

Konstrukcja:

Energy 2 Titanium Race Bridge - Konstrukcja rodem z Pucharu Świata. Pełny rdzeń drewniany z dwoma warstwami titanalu. Udoskonalony Carbon Race Bridge na wysokości dziobów i piętek. Ścianki boczne wykonane z fenolu dodają precyzji i zwiększają stabilność w lodowych warunkach. Dzięki karbonowej warstwie GR 400 cała konstrukcja jest lzejsza.

Profil Full Camber sprawia, że inicjacja łuku jest bardzo prosta i szybka. Slalomowy kształt końcówki i kształt środka narty pozwalają na szeroką gamę łuków od krótkich zamkniętych do dłuższych szerokich łuków.

Wykorzystano w nich nową technologię Carbon Race Bridge 2.0. Specjalne karbonowe wzmocnienie na powierzchni narty zapewnia większą elastyczność, bardziej precyzyjne pokonywanie zakrętów i niezrównaną stabilność w każdej sytuacji.
Narty Nordica Spitfire 72 RB 2021

  • Kod produktu: Narty Nordica Spitfire 72 RB 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.500,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje