• Narty Rossignol Hero Elite ST TI 2020

Rossignol  Hero Elite ST TI

model 2020 z wiązaniami Look SPX 12,0 GW

Rossignol Hero Elite ST (Short Turn) Ti to narty slalomowe, dedykowane do jazdy krótką linią skrętu.

Jeszcze nigdy krótki,cięty skręt (carvingowy) nie był tak łatwy do wykonania.

Seria Elite jest doskonałym wyborem dla doświadczonych narciarzy, instruktorów czy trenerów, którzy szukają zaawansowanego modelu,ale jednocześnie nie tak wymagającego jak narty zawodnicze.

Opis techniczny:

LCT (Line Control Technology) czyli nowa race’owa konstrukcja, która zapewnia większą stabilność, wydajność i precyzję, bez względu na panujące warunki.

Tytanowa szyna, umieszczona na całej długości narty, minimalizuje drgania i neutralizuje ich negatywny wpływ podczas wycinania skrętów.

Drewniany rdzeń (Woodcore) zapewnia natychmiastową reakcję, dzięki czemu narty Rossignol Hero Elite ST Ti nie tracą na dynamiczności - nawet podczas mniejszych prędkości.

TITANAL

Dodatkowe tytanowe wzmocnienie drewnianego rdzenia, które gwarantuje optymalny flex poprzeczny i absorbowanie wszelkich drgań.

Mimo tego typu usztywnień, narty Rossignol Hero Elite ST Ti zachowują relatywnie niską wagę, wpływając na duży komfort użytkowania.

ON TRAIL ROCKER

Narty Rossignol Hero Elite ST Ti charakteryzują się niewielkim rockerem (90% camber, 10% tip rocker) na dziobach nart,dzięki czemu zachowują się niezwykle precyzyjnie i wykazują stabilność na twardych, oblodzonych trasach.

OVERSIZOWE TALIOWANIE

Szerokie dzioby i piętki nart pozwalają na dużo łatwiejsze prowadzenie oraz zainicjowanie skrętu. Zapewnia to również mocniejsze trzymanie krawędzi i moc na całej długości narty.

Z kolei niewielka szerokość pod butem (68 mm przy długości 162 cm) gwarantuje ekspresowe przechodzenie z krawędzi na krawędź.

Narty z wiązaniami   Look SPX 12 KONECT, które zakładane są na płytę, umożliwiającą bez narzędziowe ustawianie do każdego rozmiaru buta narciarskiego.Zakres regulacji Din wynosi 3.5 – 12

Taliowanie122-68-104mm  R- 11m dla 157cm

Narty praktycznie w bardzo dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Nie wielkie ślady użytkowania -  drobne ryski i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Rossignol Hero Elite ST TI 2020

  • Kod produktu: Narty Rossignol Hero Elite ST TI 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.200,00 zł
  • 1.199,00 zł


Dostępne opcje