Narty Head  Epic Joy model 2020

z wiązaniami Head Joy 11 SLR

Narciarstwo nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Epic Joy 2020 to faktycznie najlżejsze wyczynowe narty na świecie. Narty ważące zaledwie kilogram to wszystko, czego potrzebujesz na trasie. Pokochasz płynność, idealne wyważenie i łatwość kontrolowania tego modelu. Ponadczasowy design Epic Joy pasuje do Twojej płynnej techniki równoległego prowadzenia nart, dzięki której elegancko płyniesz po stoku.

Wprowadzamy technologię LYT w serii nart JOY, tworząc nowe modele nart dla kobiet  Technologia LYT to lekkość zrobiona dobrze. Stworzyliśmy serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym Karuba, materiałem Koroyd i wzmocnionych Graphene na całej długości narty. Dzięki temu, zwiększyliśmy ich moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc je niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. Dodatkowo wyposażyliśmy je w technologię ERA 3.0 czyli: Rocker, progresywny promień i włókna Intelligence w przedniej części narty.

Epic Joy to super lekkie narty adresowane do wprawnych narciarek  które najlepiej czują się na przygotowanej trasie..

Opis techniczny:

KONSTRUKCJA HEAD SUPERLIGHT CARBON GRAPHENE SANDWICH CAP

Stworzona z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych materiałów na świecie. Dodatkowa warstwa GRAPHEN-u i jego niesamowite właściwości w idealnie zbalansowanym połączeniu z dwiema warstwami Carbonu, ultralekkim drewnianym rdzeniem Karuba i warstwami włókna szklanego dają nartę o niezwykłej lekkości, sprężystości i manewrowości.

ERA 3.0

Technologia łączy rocker, promień obniżający zakrawędziowanie i przyśpieszenie, aby zapewnić narcie uniwersalność.

ALLRIDE ROCKER

Sprawdza się doskonale zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzioby są lekko podniesione, a cambery tradycyjne, łączą się w proporcji 20% / 80%.

GRAPHENE POWER SIDEWALL JACKET

Dzięki unikalnym właściwościom Graphene, konstrukcja Super Light Weight Distribution charakteryzuje się mniejszą ilością materiałów użytych do jej budowy, lepszą reakcją na impulsy skrętne i szybszym przejściem z krawędzi na krawędź. To najnowocześniejsza konstrukcja w damskich nartach do jazdy poza trasami.

Taliowanie: 122-65-100 mm    R - 9,9m  dla 153 cm

Narty z wiązaniami  Head Joy 11 SLR skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w bardzo dobrym  stanie technicznym  i wizualnym. Nie wielkie ślady użytkowania -  drobne rysy i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0 mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9,0 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.


Narty Head Epic Joy 2020

  • Kod produktu: Narty Head Epic Joy 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje