Head Core 93 W Freeride model 2020 z wiązaniami Tyrolia Attack 11.0

Narty HEAD Kore 93  to topowe deski freeridowe, do jazdy poza trasami. Na stoku natomiast "zjedzą" każdą nierówność. Jeśli na nartach lubisz mieć uczucie że płyniesz a nie jedziesz a ponadto lubisz jazdę poza utartymi szlakami to Kore 93 są dla Ciebie!

Head Kore 93 W  to łatwe w prowadzeniu narty dla doświadczonych oraz  zaawansowanych narciarzy. Bez problemu radzą sobie poza trasą, więc doskonale nadają się na pierwsze kroki w świecie freeride’u. To uniwersalny model odznaczający się dynamiką i niestwarzający kłopotów. Dzięki temu możesz oszczędzać siły, aby dłużej cieszyć się przygodą w świeżym puchu. Świetnie nadaje się też do skitouringu: te lekkie narty łatwo możesz wnieść na górę a następnie zjechać. Również na przygotowanych trasach Kore 93 sprawi, że zabłyśniesz i poczujesz się jak w domu.

Model Kore 93 otworzy przed Tobą drzwi do nowego świata freeridowych przygód. Te narty powstały z myślą o świetnej zabawie na trasie lub poza nią, a ich niska masa sprawi, że nie będą uciążliwe podczas żadnej narciarskiej wędrówki.

Narty z wiązaniami TYROLIA  ATTACK 11,0 skala 4-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :127-89-110mm   R-14,0m dla 162cm

Opis techniczny:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowości i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

Tip and Tail rocker umożliwia wypady poza trasę, utrzymując nartę ponad powierzchnią puchu. Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Tail Rocker umożliwia jazdę do tył oraz wykonywanie obrotu 360 stopni.

Narty w plus dobrym stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Normalne ślady użytkowania -  drobne rysy i zacięcia na szacie graficznej nart i wiązań

Krawędzie grube i równe - 1,8-1,9mm grubości a więc minimalne zużycie. Ślizgi również w bardzo dobrym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5 !! Na narty  używane udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.Narty Head Kore 93 W 2020

  • Kod produktu: Narty Head Kore 93 W 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.000,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje