Narty Head  Super  Joy model 2018/19
Wiązanie Head Joy 11 Slr

Super Joy to synonim szybkości, klasy i mody. Prawdziwa miłość do nart jest bezwarunkowa. Nie chodzi o bezbłędność, piękno czy sprawność. Chodzi o wyrażenie siebie, a nie imponowania innym. Wiara przenosi góry, zaufanie jeździ na nartach – od świtu do zmierzchu.

Model Super Joy to flagowy  model dla zaawansowanych narciarek , które szukają lekkiej narty z uniwersalną konstrukcją. Rocker do dynamicznych skrętów na sztruksie. Lekkość, balans i kontrola unikalnej konstrukcji LIBRA, uniwersalny Allride Rocker, a także wzmocniona Graphenem konstrukcja Koroyd Carbon zapewnia wyjątkową moc i przyspieszenie doświadczonym narciarkom, podczas gdy łatwość sterowania pomaga średnio zaawansowanym czynić dalsze postępy.

Opis techniczny:

LIBRA: KOBIECY CAMBER

Obniżenie profilu cambera, które było możliwe dzięki zastosowaniu grafenu, pozwala na łatwe skręty i sprawia, że jazda jest wyjątkowo przyjemna i bezwysiłkowa.

ERA 3.0

Technologia łączy rocker, promień obniżający zakrawędziowanie i przyśpieszenie, aby zapewnić narcie uniwersalność.

ALLRIDE ROCKER-Sprawdza się doskonale zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Dzioby są lekko podniesione, a cambery tradycyjne, łączą się w proporcji 20% / 80%.

GRAPHENE POWER SIDEWALL JACKET-Konstrukcja ze ścianami bocznymi, które tłumią drgania i poprawiają trzymanie krawędzi. Taka budowa poprawia skręty i osiągi. Najnowsze materiały konstrukcyjne: grafen, koroyd i karbon zapewniają narcie niespotykaną lekkość i wytrzymałość.

Taliowanie: 128-75-108mm    R - 12,5m  dla 163cm

Narty z wiązaniami  Head Joy 11 SLR w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe dopasowanie do każdego rozmiaru buta.

Narty w dobrym stanie technicznym i wizualnym.Normalne  ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe  ok. 1,6-1,7 mm grubości, a więc praktycznie nie wielkie zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 ocena nart na 8,5!

Więcej na:zdjęcia nart head super joy dł.163 cm


Narty Head Super Joy 2019 163 cm

  • Kod produktu: Narty Head Super Joy 2019 163 cm
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje