Narty Head Total Joy LYT model 2020
Wiązanie Head Joy 11 SLR GW


Nie musisz już obawiać się żadnego terenu, gdyż Total Joy spełni Twoje wszystkie wymagania na trasie i poza nią. Wyjątkowo wszechstronny model do jazdy w każdych warunkach śniegowych.

Narty Total Joy to dedykowany dla kobiet produkt łączący w sobie nowoczesną technologie, lekkość oraz wszechstronność. W nartach wykorzystano konstrukcje Graphene Koroyd Carbon Construction, która łączy w sobie aż 11 warstw zaawansowanych technologicznie materiałów, dzięki którym waga nart została zredukowana do minimum, a ich elastyczność oraz wytrzymałość pozwalają szybką oraz precyzyjną jazdę.

Narty zostały wyposażone w system ERA 3.0, który odpowiada za specjalną geometrie nart, który w wyraźny sposób wpływa na szybkość zjazdu oraz prędkość na zakrętach. Technologia Allride Rocker zapewnia łatwiejsze sterowanie oraz manewrowanie w puchu – wszystko dzięki odpowiednio długiemu rockerowi, czyli podgiętemu przedniemu fragmentowi narty.

Technologie:

LIBRA: Women´s Camber

ERA 3.0

Super Light Weight Distribution

Graphene KOROYD Carbon Construction

Structured UHM C Base

Allride Rocker

KONSTRUKCJA LYT TECH  - Tworząc serię nart z super lekkim rdzeniem drewnianym Karuba i wzmocnionym Graphenem na całej długości narty, byliśmy w stanie zwiększyć jej moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.

GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Narty z technologią ERA 3.0 to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

ALLRIDE ROCKER

Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Taliowanie :134-85-113mm R- 13,8m dla 163cm

Narty z wiązaniami Head Joy 11,0 SLR GW skala 3-11DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Narty w super stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,9-2,0mm grubości, a więc praktycznie zerowe zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

Narty po serwisie przygotowane do jazdy

W skali do 10 - narty oceniam na  8,5-9,0 !!

Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancjiNarty Head Total Joy Lyt 2020

  • Kod produktu: Narty Head Total Joy Lyt 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 999,00 zł


Dostępne opcje