Narty Head Total Joy model 2019
Wiązanie Head Joy 11 SLR GW

Narty Total Joy to dedykowany dla kobiet produkt łączący w sobie nowoczesną technologie, lekkość oraz wszechstronność. W nartach wykorzystano konstrukcje Graphene Koroyd Carbon Construction, która łączy w sobie aż 11 warstw zaawansowanych technologicznie materiałów, dzięki którym waga nart została zredukowana do minimum, a ich elastyczność oraz wytrzymałość pozwalają szybką oraz precyzyjną jazdę.

Narty zostały wyposażone w system ERA 3.0, który odpowiada za specjalną geometrie nart, który w wyraźny sposób wpływa na szybkość zjazdu oraz prędkość na zakrętach. Technologia Allride Rocker zapewnia łatwiejsze sterowanie oraz manewrowanie w puchu – wszystko dzięki odpowiednio długiemu rockerowi, czyli podgiętemu przedniemu fragmentowi narty.

Opis techniczny:

LIBRA: Women´s Camber

ERA 3.0

Super Light Weight Distribution

Graphene KOROYD Carbon Construction

Structured UHM C Base

Allride Rocker

GRAPHENE to najcieńszy i najlżeszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał - twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach - Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.

Narty z technologią ERA 3.0 to połączenie carvingu all mountain, technologii zawodniczych oraz nowego poziomu w mechanice skrętu i możliwości narciarskich, które zrobi wrażenie na narciarzu na każdym poziomie zaawansowania.

ALLRIDE ROCKER

Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.

Taliowanie :133-85-113mm R- 13,6m dla 163cm

Narty z wiązaniami Head Joy 11,0 SLR GW w skali 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Narty w super stanie technicznym i wizualnym.

Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań.

Krawędzie grube i równe   1,9-2,0 mm grubości, a więc praktycznie zerowe zużycie techniczne.

Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień.

Narty po serwisie przygotowane do jazdy.

W skali do 10 ocena nart na  9,0-9,5 !! Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Więcej na:zdjęcia nart total joy 2019 163 cm


Narty Head Total Joy 2019

  • Kod produktu: Narty Head Total Joy 2019
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 799,00 zł


Dostępne opcje