Atomic Redster RX  z wiazaniami Atomic LT 10

Redster RX to typowo rekreacyjny model przeznaczony do początkujących i doskonalących swoje umiejętności narciarzy - posiada lekką konstrukcję Densolite Core zapewniającą łatwe manewrowanie nartami i jazdę na krawędziach oraz technologię Bend-X, czyli specjalną elastyczną strefę pod wiązaniami, która zapewnia efektywne sterowanie nawet lekkim narciarzom.

Piste Rocker i konstrukcja Full Cap ułatwia wprowadzanie nart w zakręt i zwiększa ich stabilność. Redster RX to łatwe i stabilne deski do jazdy po przygotowanych stokach. Ich szatę pokryto powłoką Aerospeed tworząc narty, które są nie tylko wydajne, ale również przyciągają wzrok i są odporne na zarysowania.

Technologie:

Bend-X Technology,

Full Cap,

Densolite Core,

Aerospe

ATOMIC REDSTER RX /156/ - SUPER STAN Marka Atomic

Narty z wiązaniami Atomic LT 10, skala 3 - 10,0 DIN

Wiązania zamontowane na płycie w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie rozmiar buta w zakresie 257-377mm długości podeszwy buta.

Taliowanie :119-72-99mm, R- 12,4m  dla 156cm

CENA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  1000ZŁ

Narty praktycznie w super stanie technicznym  i wizualnym. Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Niewielkie ślady użytkowania -  drobne pojedyncze zarysowania na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - niewielkie zużycie na poziomie 10%-15%

Ślizgi również w super dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień idealnie przygotowane do sezonu.

W skali do 10 zestaw oceniam na 8,5

Narty Atomic Redster RX

  • Kod produktu: Narty Atomic Redster RX
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.100,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje