Narty Head Kore 85W
kolekcja 2023 z wiązaniami Tyrolia Attack 11


KORE 85 W to lekkie narty z wysokiej półki zorientowane na jazdę po trasach jak i poza nimi. Lekka konstrukcja nie oznacza jednak miękkiego flexu – odpowiednie połączenie materiałów umożliwiło obniżenie wagi bez ograniczania osiągów. W dziobach i piętkach inżynierowie HEAD zastosowali materiał Graphene o niskiej masie, co zapewnia maksymalną lekkość podczas manewrowania. Lekkie, a zarazem sztywne drewno Karuba użyte do konstrukcji rdzenia połączono ze ściankami bocznymi za pomocą warstwy trójosiowego włókna węglowego, co podnosi reaktywność nart. Całość dopełnia powłoka zewnętrzna o nowym profilu, która podnosi wytrzymałość nart KORE 85 W.

Narty z wiązaniami TYROLIA ATTACK 11,0, skala 3-11 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie :124-83-105mm  R- 13,6m dla 163cm

HEAD KORE 85W + ATTACK 11 2023 /163/ IDEALNY STAN

Opis:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej.

HEAD KORE 85W + ATTACK 11 2023 /163/ IDEALNY STAN Marka Head

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI

CENA KATALOGOWA NOWEGO TAKIEGO ZESTAWU  W SEZONIE  3400ZŁNarty Head Kore 85W 2023

  • Kod produktu: Narty Head Kore 85W 2023
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje