HEAD SUPER JOY model 2021/22
z wiązaniami  HEAD JOY 11 GRIP WALK


Jeśli stawiasz na narciarstwo, Super Joy to narty dla Ciebie. Świetnie radzą sobie na każdej trasie. Ich sportowy charakter idzie w parze z oryginalną szatą graficzną w sportowym stylu.


Załóż Super Joy, damskie narty z najwyższej półki, które świetnie podkreślą Twój sportowy i silny styl jazdy. Kochasz mocne, krótkie skręty na starannie przygotowanych trasach i jako doświadczona narciarka otrzymasz stabilne narzędzie do kontrolowanego sprawdzania swoich możliwości w krótkich, dynamicznych skrętach. Lekka konstrukcja tych nart umożliwi oszczędzanie energii, więc przed Tobą całe dni pięknej zabawy.


Technologie:

Konstrukcja LYT Tech

Kobiecy Camber

Protectiv Frame Structure

Super Lekka Dystrybucja Wagi

Ślizg UHM C

Uniwersalne wiązania JOY 11 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 3-11 DIN

HEAD SUPER JOY 2022 /158/ + JOY 11 GW

ERA 3.0: to kombinacja technologii, kształtu i geometrii zapewniająca bezwysiłkowe prowadzenie, większą kontrolę i trzymanie krawędzi.


Graphene: GRAPHENE to najcieńszy i najlżejszy materiał jaki kiedykolwiek został wynaleziony. GRAPHENE to jednocześnie najmocniejszy materiał – twardszy od diamentu i 300 raz mocniejszy od stali. Zapomnij o obawach – Twoje narty poradzą sobie bez wyjątku w każdych warunkach jakie napotkasz na swojej drodze.


Allride Rocker: Rocker, który dobrze czuje się zarówno na stromych stokach jak i w puchu – dla narciarzy, którzy lubią takie warunki i którzy gotowi są wynieść jak najwięcej z każdego dnia spędzonego na nartach. W każdym modelu umieszczono dokładnie dobraną długość rockera tak, aby zapewnić maksymalne osiągi na każdym poziomie umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.


Konstrukcja Carbon Sandwich Cap: Łącząc w tej konstrukcji najlżejsze i najmocniejsze materiały zaprojektowano bardziej stabilne, mocne i lekkie narty. Wykorzystując drewno Karuba, Carbon oraz Graphene zapewniono optymalne osiągi i najniższą możliwą wagę nart.


Rdzeń drewniany KARUBA: Wykorzystanie rdzenia drewnianego Karuba zapewnia idealny balans pomiędzy gęstością, wytrzymałością i wagą.

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. WYGLĄDAJA JAK NOWE

Więcej szczegółowych zdjęć obrazujących stan techniczny mogę podesłać na maila. Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5-9,8 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej GWARANCJI


Taliowanie :  129-75-108 mm

Promień skrętu;  R- 11,3m  dla 158 cm

HEAD SUPER JOY 2022 /158/ + JOY 11 GW Kod producenta SUPER  JOY 158CMNarty Head Super Joy 2022

  • Kod produktu: Narty Head Super Joy 2022
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje