Rossignoll Attraxion 3  J.C.de CASTELBAJAC z wiązaniami Rossignol Axium 11   TPI 2

Narty z limitowanej serii zaprojektowanej przez francuskiego kreatora mody Jeana Charles de Castelbajaca.

Model ten wykonany na bazie nart  Attraxion 3 posiada wyjątkową szatę graficzną.

Narty te są bardzo łatwe w prowadzeniu, wybaczają błędy, robią tylko to czego od nich wymagasz. Uniwersalne i wszechstronne a przy tym eleganckie i o nieszablonowej szacie graficznej - rekreacyjne narty do różnorodnej jazdy carvingowej  adresowana dla średniozaawansowanych i doskonalących jazdę narciarek . Łatwe w prowadzeniu w każdej fazie skrętu i wybaczające błędy i o świetnych walorach technicznych. Zaprojektowane z uwzględnieniem kobiecej techniki jazdy -środek ciężkości przesunięty do przodu.

Zdudowane z zastosowaniem nowoczesnych i wysokozaawansowanych technologii Rossignola:

Konstrukcja techniczna:

IPS H Carbon

System IPS H to dwa ramiona połączone ze sobą w częsci centralnej (w taki sposób, że tworzą kształt litery H).

System zapewnia niesamowite trzymanie narty i komfort jazdy.

Lambda Woman Concept Vas

Koncepcja zakłada podniesienie i przesunięcie środka ciężkości narciarki poprzez zmianę pozycji mocowania buta (podniesiony obcas, przesunięta strefa montażu)

Pełna płyta z przodu, specjalnie dla lepszego nacisku

* łatwiejsze wejście w skręt * szybsze przechodzenie z krawędzi na krawędź

Podwójna płyta narty w tylnej sekcji

* zwiększona wydajność * zwiększona precyzja

Dualtec Integral

Konstrukcja ta wiąże ze sobą specjalną nasadkę z bocznymi ścianami ściętymi pod kątem 20°, poprawiając docisk krawędzi oraz ochronę przed uszkodzeniem.

Vas

System tłumienia drgań posiadający moduły elastycznego tworzywa, które zostały zlokalizowane w części dziobowej i tylnej. Zapewnia komfort jazdy, stabilność i stały kontakt narty ze śniegiem.

Oversize

"Oversize" to moc kontrolowana. Jest to technologia wspierająca umiejętności zaawansowanych narciarzy. Rossignol po długoletnich poszukiwaniach znalazł idealne proporcje ukryte w taliowaniu nart carvingowych. Narty oparte na tej technologii są bardzo szybkie i dynamiczne, jednak ich niezwykłość polega na poczuciu bezpieczeństwa i pełnej kontroli w jeździe.

* TPI2: Twin Pulsion Integral 2

- nowy, łatwy i bezpieczny system integrujący nartę z wiązaniem bez pomocy narzędzi! Wiązanie porusza się po specjalnej szynie zamocowanej w płycie narty. Wystarczy podnieść dźwignię aby zwolnić wiązanie, poczym dostosować je do rozmiaru buta i opuścić dźwignię blokując wiązanie.

System został zastosowany w wiązaniach AXIAL2 oraz AXIUM. * TPI : TWIN PULSION INTEGRAL - TDI : TWIN DECK INTEGRAL Perfekcyjnie zintegrowane wiązanie AXIUM z nartą. Wiązania są bezpośrednio wbudowane w nartę za pomocą specyfiki płyty Twin Pulsion Integral, pozwalającej na perfekcyjną symbiozę trzech narciarskich komponentów ( narta + płyta + wiązanie):

- łatwość montażu i regulacji

- bardziej staranna estetyka

Taliowanie:  121-72-100   R-13m dla 154cm

Wiązania Rossignol Axium 11 TPI 2  11,0 Zakres wypięcia 3-11 DIN .

Montaż i ustawienie wiązań szybkie bez użycia narzędzi. Narty praktycznie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym . Narty pochodzą z rozliczenia od osoby prywatnej i pomimo ,że nie jest to najnowszy model są w bardzo dobrym stanie ,gdy z nie było wiele użytkowane .Narty posiadają nie wielkie ślady użytkowania -  drobne ryski i otarcia  na szacie graficznej nart i wiązań .Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 8,5-9 !!

Narty Rossignol Attraxion 3 Castelbajac

  • Kod produktu: Narty Rossignol Attraxion 3 Castelbajac
  • Dostępność: Na stanie
  • 2.500,00 zł
  • 599,00 zł


Dostępne opcje