Narty  Rossignol  Famous 6 model 2018
z wiązaniami Look Express 11,0

Famous 6  to świetne nowoczesne i lekkie narty dla kobiet Model dla średnio-zaawansowanych narciarek.

Nowy ultralekki drewniany rdzeń Light Wood zmniejsza wagę nart Rdzeń wykonany z drewna paulownia, który jest o 30% lżejszy od tradycyjnego .

Zastosowano PROP TIP - lżejsze końcówki nart, co umożliwia łatwiejszą inicjację skrętu przy zachowaniu maksymalnej stabilności podczas jazdy.

Konstrukcja plastra miodu, nadaje komfort podczas jazdy jednocześnie zachowując dużą precyzję. Lżejsze i płynniejsze taliowanie dające manewrowość, bezpieczeństwo i komfort.

Zaprojektowane na dobrze przygotowane stoki i przystosowane do średnich prędkości.

Narty mają przesunięty środek ciężkości w stosunku do nart męskich. Zredukowano wagę nart w stosunku do nart damskich tradycyjnych Łatwe w prowadzeniu ale zarazem precyzyjne i dynamiczne

Taliowanie :126-74-110mm    R-13m dla 163cm

Narty z wiązaniami  LOOK EXPRESS 11,0. Zakres wypięcia 3-11DIN .Montaż i ustawienie wiązań szybkie bez użycia narzędzi.

Opis techniczny

FIT TECHNOLOGY, FIT CONSTRUCTIONS Koncepcja zakładająca zastosowanie wszystkich dotąd wynalezionych technologii w kobiecych nartach. Łączy w sobie system ustawiający kobieca sylwetkę, lekkie materiały (stosując materiał o podwójnej gęstości zmniejszono ciężar o 15 % wpływające na redukcję wagi nart) jak również kobiecy design.

POWER TURN ROCKER Połączenie tradycyjnego cambera z krótkim i niskim rockerem zapewnia łatwą inicjację skrętów i pełną kontrolę nad nartą. Wysoki camber na 90% długości narty gwarantuje dużo mocy, wyczucie śniegu i doskonale trzyma krawędź podczas jazdy na trasie.

Narty w  plus  dobrym stanie technicznym i wizualnym. Niewielkie ślady użytkowania - drobne zarysowania i otarcia na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe   1,7-1,8 mm grubości a więc praktycznie minimalne zużycie techniczne. Ślizgi również w bardzo dobrym stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. Pojedyncze drobne ryski nie wymagające serwisowania.

W skali do 10 - narty oceniam na 7,5 - 8,0 !!

Narty Rossignol Famous 6

  • Kod produktu: Narty Rossignol Famous 6
  • Dostępność: Na stanie
  • 1.900,00 zł
  • 499,00 zł


Dostępne opcje