Freeride  Head Kore 105 model 2020 z wiązaniami Tyrolia Attack 13

Narty HEAD Kore 105 to profesjonalny produkt przeznaczony do doświadczonych i szukających wyzwań narciarzy. Narty przeznaczone są do Freeski i HEAD dokonało wszystkiego, aby narty jak najlepiej prowadziły sobie nawet na ciasnych i stromych odcinkach. Rdzeń został wykonany z drewna Karuba, który zapewnia sprężystość, lekkość oraz doskonałą wytrzymałość. Cała narta została wykonana w konstrukcji GKC Sandwich Cap Construction, która dodatkowo wzmacnia całą nartę, nadaję jej jeszcze lepszych właściwości na zakrętach oraz pozwala osiągnąć jeszcze wyższe prędkości. Liczba przy modelu oznacza szerokość talii nart podaną w milimetrach dla wzorcowego modelu. Im węższa narta w środkowej części na ciaśniejsze zakręty można pokonać. Narty HEAD Kore przeznaczone są do współpracy z określonymi wiązaniami HEAD lub Tyrolia.

Wyjątkowy design nart Kore dopełnia warstwa z włókna węglowego odpowiadająca za lekkość i moc, zaś wykończenie górnej warstwy zmieniono ze standardowego na lżejszy top z poliestrowego włókna.

Dzięki tym rozwiązaniom otrzymujesz fajne uniwersalne narty do jazdy freeride i all mountain. Idealny wybór dla wymagających średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy.

 Narty z wiązaniami TYROLIA 13,0 skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta

Taliowanie :135-105-125mm  R-17,8m dla 180cm

Opis techniczny:

Graphene - Najmocniejszy i zarazem najlżejszy materiał znany ludzkości. Wykorzystaliśmy go przy budowie dziobu i piętki narty KORE, czyniąc ją lżejszą i zwiększając jej elastyczność w puchu.

Konstrukcja GKC (GRAPHENE-KOROYD-CARBON) Superlight Sandwich Cap - Zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów, konstrukcja GKC Superlight Sandwich wykorzystuje Graphene, Koroyd i Carbon, dzięki czemu dostarcza najlżejsze na świecie narty, bez utraty najwyższych osiągów. To najnowocześniejsza konstrukcja w nartach do jazdy poza trasami.

Rdzeń drewniany KARUBA - Rdzeń nadający narcie osobowiści i charakteru. To idealny stosunek gęstości do wagi.

Technologia Topless - Konstrukcja w technologii Topless pozwoliła na stworzenie najlżejszych nart w tej kategorii. Unikalny splot warstw włókna węglowego zapewnia sztywność poprzeczną, gwarantując wyjątkową reaktywność nart i pewne trzymanie na krawędzi.

Split Sidewalls

Ślizg UHM C - Bardzo wytrzymały ślizg, który działa niezawodnie. Nie jest efekciarski, za to pewny i stabilny. Ślizg, który będzie służył przez lata.

TNT Rocker - Dla jeszcze bardziej pełnego wrażeń freeride'u - przednie i tylne podniesienie narty z częściowym wygięciem (camber). Kombinacja dająca uczucie surfowania w puchu, ale również zapewniająca uniwersalność na twardym śniegu. Połączenie dwóch światów, 50% rocker wystarcza, aby sprostać Twoim oczekiwaniom freeride, a 50% camber utrzyma prędkość i budżet w rycach - wszechstronność rockera TNT sprawi, że masz z głowy o jedną parę nart mniej

Narty w praktycznie  super /bardzo dobrym/ stanie technicznym  i wizualnym. Nie wielkie ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań

Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania. W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty  używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Kore 105 2020

  • Kod produktu: Narty Head Kore 105 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.300,00 zł
  • 1.599,00 zł


Dostępne opcje