Head World Cup Rebels i.Race model 2020 
z wiązaniami Tyrolia SP 13

Połączenie charakterystyk narty slalomowej i gigantowej stanowi o wyjątkowości modelu World Cup Rebels i.Race. Te narty to Twoje perfekcyjne narzędzie do walki w Twoich obu ulubionych dyscyplinach. Łagodniejsza wersja World Cup Rebels i.Race Pro pozwoli Ci cieszyć się długimi łukami lecz również podkreśli Twoje umiejętności w ciasnych skrętach. Narty będą reagować dokładnie tak, jak powinny: sprawią, że poczujesz się jak w domu na każdym przygotowanym stoku niezależnie jak stromym.

Opis techniczny

KERS

Intelligence Technology

Graphene Worldcup Sandwich Cap Construction

RD Race Structured UHM C Base

Rebel Camber

Narty z wiązaniami TYROLIA SP 13 skala 4-13 DIN, montowane w systemie szynowym zapewniającym szybkie i bezproblemowe ustawienie do każdego rozmiaru buta.

Taliowanie : 121-68-101mm   R- 13,6m dla 165cm

Narty w praktycznie  super stanie technicznym  i wizualnym. Minimalne ślady użytkowania -  pojedyncze drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego, Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień pojedyncze ryski nie wymagające serwisowania

W skali do 10 - narty oceniam na 9,5 !!

Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.

Narty Head Rebels i.Race 2020

  • Kod produktu: Narty Head Rebels i.Race 2020
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.600,00 zł
  • 1.500,00 zł


Dostępne opcje