Head Supershape e-Titan model 2021
z wiązaniami Head PRD 12 Grip Walk

Narty Head Supershape e-Titan są zaawansowane, o charakterystyce all mountain. Wyróżniają się szerszą geometrią i dłuższym promieniem. Ten model idealnie sprawdzi się na trasach i w terenie – nawet w bardzo grząskich warunkach. Zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Technologia Graphene umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Podobnie jak inne modele z tej rodziny, narty Head Supershape e-Titan gwarantują wydajność i niezawodność. Twoje jedyne zadanie to dobra zabawa na śniegu.

Opis techniczny:

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala 4-12 DIN

HEAD SUPERSHAPE e-TITAN 2021 /163/ JAK NOWE Marka Head

EMC

ERA 3.0 S

Graphene

KONSTRUKCJA: Graphene Worldcup Sandwich Cap

RDZEŃ:   drewniany

ŚLIZG:  RD Race Structured UHM C

ROCKER: Speed

PŁYTA : Superflex PR Base Low

TEREN: Race

GRUPA:  zaawansowany

FLEX: twarde

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK

Taliowanie :  133-84-115mm

Promień skrętu;  R- 14,3m /163 cm

HEAD SUPERSHAPE e-TITAN 2021 /163/ 

Narty w   idealnym stanie technicznym  i wizualnym jak nowe! Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 !!

Na narty pomimo ,że używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.
Narty Head Supershape e-Titan 2021

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Titan 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje