Head Supershape e-Magnum model 2021
z wiązaniami  Head PRD 12 Grip Walk

Narty HEAD Supershape E-Magnum + PRD 12 GW Green  to narty o charakterystyce all mountain stworzone dla wszechstronnych narciarzy, którym zależy na płynności jazdy w każdych warunkach.

Head Supershape e-Magnum to klasyczne narty all mountain wyposażone w innowacyjne technologie EMC i Graphene – model stworzony dla wszechstronnych narciarzy jeżdżących zarówno po trasach, jak i poza nimi.

Są nieco mniej wymagające i łatwiejsze w obsłudze niż topowe modele zawodnicze, a zarazem gwarantują najwyższą wydajność i mnóstwo frajdy z jazdy na trasach, jak również poza nimi.

Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy.

Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę.

Nieważne, jak wiele czasu spędzasz na stoku – e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Uniwersalne wiązania PRD 12 GRIP WALK umożliwiają pełną regulację pod każdy rozmiar buta bez użycia narzędzi oraz gwarantują wzorcowy poziom bezpieczeństwa.

Skala /4-12 DIN/

Opis techniczny:

EMC

ERA 3.0 S

Graphene

KONSTRUKCJA: Graphene Worldcup Sandwich Cap

RDZEŃ:   drewniany

ŚLIZG:  RD Race Structured UHM C

ROCKER: Speed

PŁYTA : Superflex PR Base Low

TEREN: Race

GRUPA:  zaawansowany

FLEX: twarde

Wiązania: Head PRD 12 GRIP WALK

Taliowanie :  129-72-111mm

Promień skrętu;  R- 14,3m /177 cm

Przedmiotem aukcji są narty w długości : 177cm

Narty w praktycznie  idealnym stanie technicznym  i wizualnym. Jak nowe! Minimalne pojedyncze ślady użytkowania - drobne ryski na szacie graficznej nart i wiązań. Krawędzie grube i równe - nominalna /fabryczna / grubość krawędzi - 2,0mm grubości -  zero zużycia technicznego. Ślizgi również w  idealnym  stanie bez żadnych ubytków czy wypełnień. W skali do 10 - narty oceniam na 9,8 !! Na narty używane udzielamy pełnej 24 miesięcznej gwarancji.


Narty Head Supershape e-Magnum 2021

  • Kod produktu: Narty Head Supershape e-Magnum 2021
  • Dostępność: Na stanie
  • 3.400,00 zł
  • 1.799,00 zł


Dostępne opcje